Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Alicja Bachleda-Curuś chce wyjść za mąż? Zaskakujące doniesienia przekazała znajoma aktorki

Ślub to tylko początek na liście marzeń...

Rafał Kowalski 7 października 2021 10:55
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka medialnych związków Alicji Bachledy-Curuś zakończyło się fiaskiem. Doświadczona niepowodzeniami aktorka uznała więc, że kolejne miłości będzie trzymać w tajemnicy. I tak też zrobiła. Od kilku lat mama 12-letniego Henry’ego jest szczęśliwie zakochana w tajemniczym Amerykaninie. Czy para wkrótce weźmie ślub?

Alicja Bachleda-Curuś szykuje się do ślubu?

Aktorka od 2005 roku żyje za oceanem i rzadko udziela wywiadów. Zaskakujące dla jej fanów było więc, gdy pierwszego stycznia 2020 roku opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozował z nią przystojny mężczyzna i dwójka dzieci. Na palcu artystki mienił się pierścionek z diamentem, a pogodna treść wpisu zachęcała do pytania: czy fotografia pochodzi z momentu zaręczyn?

Od tej chwili media zaczęły rozpisywać się, że Alicja Bachleda-Curuś jest szczęśliwie zakochana. W październiku 2020 roku gazeta Na żywo dodała jeszcze, że według jej informacji Polka opuściła wraz z synem luksusowe mieszkanie w Los Angeles i przeprowadziła się do tajemniczego ukochanego. Podobno 12-letni Henry ma świetny kontakt z Amerykaninem.

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie bez grama makijażu!

Na tyle świetny, by mama chłopca zechciała wyjść za mąż? Podobno o tym myśli! „Kiedy rok temu przyleciała do Polski, by zagrać w kontynuacji komedii 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, wróciło marzenie o białej sukni i małżeńskiej przysiędze”, wyznała Rewii przyjaciółka Alicji Bachledy-Curuś.

Dodała też kilka słów o tym, jak postrzega jej nowego partnera. „To człowiek, który potrafi ją zrozumieć, jak mało kto. Łączy ich wyjątkowa więź”, czytamy…

Alicja Bachleda-Curuś, Viva!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Alicja Bachleda-Curuś chce zostać znów mamą?

Przypomnijmy, że jedną z rzeczy, które potwierdzałyby ogromne szczęście w życiu aktorki, były jej wypowiedzi o powiększeniu rodziny. W wideoczacie z Plejadą wspominała, że mogłaby znów urodzin dziecko. „Teraz... być może chciałabym mieć właśnie córeczkę […] To zależy od sytuacji i czy jest komu dać to dziecko. A teraz jest taki moment, że jest fajnie, że jest ta przestrzeń”, opowiadała aktorka Marcinowi Cejrowskiemu rok temu.

Jeśli wypowiedziane wtedy słowa wciąż są marzeniem gwiazdy, to życzymy by wszystko spełniło się w swoim czasie. 

Sprawdź: Najlepsze stylizacje Alicji Bachledy-Curuś! Aktorka kończy 38 lat

Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Boczarska, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.