Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi!

Mieszkają w luksusowej willi w Los Angeles. Narzeczony Alicji Bachledy-Curuś pochodzi z Europy

„Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście"

Aleksandra Frankowska 2 sierpnia 2023 11:55
Alicja Bachleda-Curuś, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Na co dzień bardzo chroni swoje życie prywatne i rzadko mówi o tym, co się u niej dzieje. Wiadomo, że od 2020 roku Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona. Wiadomo kim jest partner oraz gdzie wspólnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ TEŻ: Alicja Bachleda-Curuś musiała pilnie wrócić do USA. Henry został pod opieką dziadków

Alicja Bachleda-Curuś jest zaręczona

Gwiazda filmu „Ondine”, na planie którego poznała Colina Farrella prowadzi szczęśliwe życie za oceanem. Aktorka nie jest już z hollywoodzkim gwiazdorem, a do tej pory niewiele było wiadomo o jej obecnym partnerze. W 2020 roku w jednym z wywiadów przyznała, że jest zaręczona, jednak nie wyjawiła, kim jest szczęśliwy wybranek jej serca.

„Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę” – powiedziała w rozmowie z "Vivą!".

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Kim jest narzeczony Alicji Bachledy-Curuś?

Według „Super Expressu”, narzeczony Alicji Bachledy-Curuś to szwajcarski biznesman. Para wynajmuje wspólnie luksusową posiadłość w Los Angeles, przy Mulholland Drive. Co ciekawe, mieszka z nimi nie tylko syn Alicji, Henry Tadeusz, ale również córka mężczyzny z poprzedniego związku.

CZYTAJ TEŻ: Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak byli razem 2 lata. Gdy zamieszkali w USA, nadszedł kryzys

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje  01.04.07.2003
Fot. Robert Jaworski / Forum

Według ustaleń tabloidu, koszt wynajmu willi miesięcznie to koło 50 tysięcy złotych. Kwota wydaje się ogromna, jednak oznacza to, że Alicja Bachleda-Curuś i jej narzeczony świetnie radzą sobie za oceanem. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.