Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży?!

Gwiazda odpowiedziała na spekulacje fanów?

Redakcja VIVA! 15 maja 2020 13:47
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

To pytanie wraca jak bumerang. Czy Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Fani aktorki sugerują, ze gwiazda spodziewa się drugiego dziecka! Czy postanowiła odnieść się do informacji i uciąć spekulacje?

Alicja Bachleda-Curuś zostanie mamą?

Alicja Bachleda-Curuś jest szczęśliwą mamą. Na co dzień wraz z synkiem, Henrym Tadeuszem mieszka w Los Angeles i chociaż kocha Polskę, to właśnie tam stworzyła swoje miejsce na ziemi.

Po rozstaniu z Colinem Farrellem, aktorka długo szukała miłości. Okazuje się, że gwiazda jest szczęśliwie zakochana! Nie wiadomo, kim jest jej ukochany. Niedawno para zaręczyła się! 

„Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę”, mówiła rozmowie z JastrząbPost potwierdzając informacje o szczęśliwym wydarzeniu. Wcześniej na dłoni aktorki fani dopatrzyli się zaręczynowego pierścionka. 

Fani wyczuwają, że w życiu aktorki następuje prawdziwa rewolucja. Sugerują, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Takie komentarze pojawiły się pod ostatnim filmikiem Alicji Bachledy-Curuś. Gwiazda nagrała krótkie wideo, by podziękować ochronie zdrowia za walkę z koronawirusem.

„Stan błogosławiony jak nic! Piękna aura”, „Inaczej Pani wygląda… Ślicznie, ale inaczej… Czyżby…”, „Kochana jestes w ciazy ?”, wypytywali obserwatorzy gwiazdy.

Nie doczekali się odpowiedzi na swoje pytanie. Alicja Bachleda-Curuś postanowiła jednak... zablokować możliwość dodawania komentarzy. Aktorka jednak niedawno mówiła o powiększeniu rodziny w jednym z wywiadów.

„Henio się nie domaga, a ja nie czuję tego, co kobiety czasem czują po pierwszym dziecku: że brakuje im okresu niemowlęcia i chcą znowu mieć malutkie dzieciątko. A z drugiej strony jestem otwarta na tę myśl, bo posiadanie dużej rodziny jest wspaniałe, posiadanie rodzeństwa jest wspaniałe. No i fajnie mieć swój klan, żeby przekazać dalej wartości, których się nauczyliśmy, żeby to wszystko miało kontynuację. Więc…kto wie? Być może?”, wyjaśniła w rozmowie z Baby by Ann. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.