Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn
O TYM JEST GŁOŚNO

Wpadka Agnieszki Woźniak-Starak w DDTVN! Niefortunna wypowiedź dziennikarki

Ewa Drzyzga nie wiedziała, jak ma zareagować

Redakcja VIVA! 18 września 2020 11:00
Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak dołączyły niedawno do zespołu prowadzących program poranny Dzień Dobry TVN. Panie zadebiutowały razem na antenie 14 września. Świeżo upieczony duet wzbudza spore zainteresowanie widzów, którzy są ciekawi rezultatu współpracy dziennikarek. Nic dziwnego więc, że wyłapują też niefortunne potknięcia czy przejęzyczenia. Tym razem to Agnieszka Woźniak-Starak zaliczyła wpadkę. Słowa dziennikarki mogą budzić kontrowersje. Jak zareagowała na nie jej współprowadząca?

Agnieszka Woźniak-Starak - wpadka w Dzień Dobry TVN

Fani zdają się oceniać pierwsze dni dziennikarek w Dzień Dobry TVN bardzo pozytywnie. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga prezentują się na wizji naprawdę profesjonalnie i doskonale ze sobą współpracują. Zdarza się jednak, że coś pójdzie niezgodnie z planem lub, tak jak w tym przypadku, padnie o kilka słów za dużo. 

Ostatnio głośno było o małej wpadce Ewy Drzyzgi. Dziennikarka przejęzyczyła się, czego jednak trudno było nie wychwycić. Tym razem to Agnieszka Woźniak-Starak jest na językach. Podczas przeglądu prasy dziennikarka postanowiła zażartować. Niektórzy jednak mogli odebrać jej słowa jako kontrowersyjne. Świadczą o tym chociażby reakcje obecnych przed kamerą. Ewa Drzyzga i inni realizujący przegląd prasy nie mieli pojęcia, jak zareagować, a wręcz na moment zamarli. Kiedy kolega po fachu zdawał relację z najświeższych plotek z show-biznesu, Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła swoimi słowami:

"Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN"

Wokół życia prywatnego Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN krążą ostatnio plotki. Sam dziennikarz jednak się do nich nie odnosi. Nic dziwnego więc, że śmiałe słowa Agnieszki Woźniak-Starak wielu mogło zinterpretować jako kontrowersyjne. Prezenterka z pewnością chciała po prostu zażartować i mamy nadzieję, że tak też większość widzów jej wypowiedź potraktuje.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.