Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy? Dziennikarka udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN

To pierwszy wywiad po śmierci męża...

Gabriela Czernecka 8 listopada 2019 10:57
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Choć szybko pojawiły się plotki, że dziennikarka wróciła do pracy, to okazuje się, ze zdecydowała się tylko na gościnny występ. Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy zostanie wyemitowany materiał? Poznajcie szczegóły.

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka odsunęła się w cień. Dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu Big Brother, rzadko pojawiała się na uroczystych galach. Na swoim Instagramie tylko od czasu do czasu zamieszcza jakiś post. W najbliższym czasie nikt nie spodziewał się, że powróci do telewizji. Tymczasem w czwartek widziana była w siedzibie Dzień Dobry TVN. Szybko pojawiły się doniesienia, że planuje powrócić do pracy. Jaka jest prawda?

Okazuje się, że wizyta dziennikarki w studio telewizji śniadaniowej ma na celu promocję ostatniej produkcji jej męża. Od dziś w kinach w całej Polsce emitowana będzie Ukryta gra, film Piotra Woźniaka-Staraka. Żona zmarłego producenta, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się uczcić ostatni film ukochanego i zgodziła się na wywiad, w którym opowiedziała o kulisach produkcji i zachęca widzów do wizyty w kinie. Jak mówi informator Faktu: „Uważa, że jest to winna Piotrowi. Poza tym jest kompetentna w temacie filmu, bo zna go od podszewki. Spędziła przecież na planie bardzo dużo czasu”, czytamy. Co Agnieszka Woźniak-Starak zdradzi w pierwszym wywiadzie po śmierci męża?

O tym dowiemy się już jutro, czyli w sobotę 9 listopada. Rozmowę ma przeprowadzić z Agnieszką Woźniak-Starak Dorota Wellman. W rozmowie poruszono m.in. temat przyszłości Watchout Studio. Czy da radę działać bez jej męża? Jak mówi Agnieszka w rozmowie z Dorotą Wellman: „Myślę, że tak, bo Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić”, cytuje fragment materiału wideo Jastrząbpost. 

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, część projektów, które rozpoczął będzie kontynuowanych. Jeden z nich niestety nie. Chodzi o film Piotra Woźniaka-Staraka, w którym miał zadebiutować w roli reżysera: „To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł Czarne serca, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery”, wyjawia Agnieszka. Cała rozmowa już w TVN w sobotę o 15.50. 

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Jacek Dominski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…