Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z życia gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak o wypadku samochodowym sprzed paru miesięcy: „Wjechała prosto we mnie”

Dziennikarka ma teraz radę dla innych kierowców

Marta Nawacka 10 maja 2022 10:06
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Kilka miesięcy temu Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek samochodowy. Prezenterce nic się nie stało, jednak kolizja była na tyle poważna, że jej auto trafiło do warsztatu i... stoi w nim do dziś. Okazuje się, że w naszym kraju brakuje części do elektrycznych samochodów. Na swoim Instagramie prezenterka Dzień Dobry TVN przy okazji opowiedzenia o wypadku odradziła fanom kupno takiego pojazdu.

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek samochodowy

Na swoim instagramowym profilu Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o wydarzeniu sprzed kilku miesięcy. W grudniu ubiegłego roku w dziennikarkę wjechało inne auto. „14 grudnia pewna, zresztą bardzo miła, pani wyjechała z ulicy podporządkowanej i wjechała prosto we mnie – rozbijając mi tak mniej więcej połowę samochodu. Samochód trafił do serwisu i stoi tam do dzisiaj. Stoi, bo nie ma części, a ja powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek odzyskam mój samochód w całości”, pisała prezenterka Dzień Dobry TVN. Na szczęście poza uszkodzonym pojazdem podczas kolizji nikt nie ucierpiał.

Czytaj też: Dorota Wellman szczerze o współpracy z Marcinem Prokopem: „Po nim można się spodziewać wszystkiego”

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Agnieszka Woźniak-Starak odradza fanom kupno elektrycznego samochodu

Wracając do wypadku, w którym uczestniczyła, dziennikarka postanowiła przestrzec swoich fanów przed kupnem samochodu elektrycznego w naszym kraju. Podkreśliła, że taki zakup byłby dobry np. w Kalifornii, w której nie brakuje serwisów i części do takich aut. „Słuchajcie, to będzie taki krótki poradnik motoryzacyjny dla wszystkich, którzy myślą o zakupie samochodu elektrycznego. Nie sądziłam, że to zrobię, ale po pierwsze, chyba tracę cierpliwość, a po drugie, może ktoś uniknie mojego błędu”, napisała na swoim Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Prezenterka Dzień Dobry TVN wyznała, że jej pojazd stoi w warsztacie już kilka miesięcy i nie zanosi się na to, żeby wkrótce go naprawiono. Cały czas następują opóźnienia w dostawie potrzebnych części. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że znajomi ostrzegali ją przed kupnem elektrycznego samochodu, ale wtedy ich nie posłuchała. „Koledzy mówili: Aga nie rób tego. W Polsce nie ma sieci serwisowej, jak coś się stanie, będziesz miała problemy. Ale ja myślałam: ale co może się stać i kupiłam. A potem się stało...”, napisała na Instagramie.  

Zobacz także: Na chwilę przed Eurowizją Krystian Ochman musi zmienić zarys występu. Wszystko przez scenę

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.