Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas
WSPOMNIENIE

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała poruszający wpis po śmierci męża...

Te słowa chwytają za serce!

REDAKCJA VIVA! 29 sierpnia 2019 08:42
Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos w sprawie śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Tragiczna śmierć producenta filmowego wstrząsnęła Polską. Piotr Woźniak-Starak zaginął z soboty na niedzielę w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Akcja poszukiwawcza była niezwykle skomplikowana,  a wzięli w niej udział: policja, straż pożarna, a nawet wojsko. Użyto specjalistycznego sprzętu, w tym sonarów oraz robota. W czwartek po pięciu dniach od zaginięcia znaleziono ciało producenta. Informacje podał Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński: „Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym”, napisał na Twitterze. W social mediach szybko pojawiły się wpisy przyjaciół Piotra Woźniaka-Staraka, żegnających go w poruszających słowach. Chwilę później rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zamieściła krótkie oświadczenie, w którym podała szczegóły ostatniego pożegnania. Teraz głos zabrała sama Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak o śmierci ukochanego męża

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka kilka dni temu zamieściła nekrolog w Rzeczpospolitej, w której we wzruszających słowach pożegnała Piotra: „Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu”, mieliśmy okazję przeczytać we wzruszającym nekrologu, podpisanym przez rodziców zmarłego producenta, czyli Annę i Jerzego Staraków, jego rodzeństwo Julię i Patryka, a także żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak.

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak na łamach Gazety Wyborczej zabrała głos. Dziennikarka opublikowała nekrolog, w którym po raz pierwszy od czasu informacji o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka odnosi się do tego tragicznego wydarzenia. Słowa, których użyła, chwytają za serce. „Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S”, czytamy.

Rodzinie i najbliższym Piotra Woźniaka-Staraka składamy najszczersze kondolencje. Przypomnijmy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się już dzisiejszego wieczoru. Msza żałobna odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej, przy ul. Anny Walentynowicz 1. Następnego dnia urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka, symbolicznym miejscu dla zmarłego. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta. 

Nekrolog Piotra Woźniaka-Staraka
Fot. Nekrologi.wyborcza.pl

Piotr Woźniak-Starak instagram
Fot. Instagram @pwsas

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.