Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak: „Byłabym cholernie sfrustrowana, gdybym miała tylko leżeć i pachnieć”

Dziennikarka szczerze o pieniądzach

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2019 18:48
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Mimo że jej mąż jest jednym z najbogatszych ludzi w Polsce, Agnieszka Woźniak-Starak ceni sobie samodzielność. Gwiazda podkreśla, że nie wyobraża sobie zależności finansowej od Piotra Woźniaka-Staraka. „Byłabym cholernie sfrustrowana, gdybym miała tylko leżeć i pachnieć i czekać na męża w domu i nie mieć swojego zajęcia”, przekonuje w najnowszym wywiadzie.

Agnieszka Woźniak-Starak o niezależności i pieniądzach

Prowadząca odświeżoną formułę Big Brothera nie ukrywa, że ceni sobie regularną pracę i właśnie dlatego zrezygnowała z prowadzenia hitowego formatu TVN Ameryka Express na rzecz programu emitowanego zdecydowanie częściej .

„Tamten format to była praca przez miesiąc w ciągu roku i dla mnie to było gdzieś tam frustrujące. I później wpadają ci jakieś pojedyncze projekty, a ja jestem przyzwyczajona, że zawsze miałam bardzo regularną pracę, lubię mieć cel w życiu, wtedy czuję się bardziej dowartościowana. Byłabym cholernie sfrustrowana, gdybym miała tylko leżeć i pachnieć i czekać na męża w domu i nie mieć swojego zajęcia”, przekonuje w rozmowie z Faktem Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak Starak o samodzielności

Jednocześnie zaznaczyła, że pracę zawodową ma we krwi, ponieważ od czasów licealnych posiadała regularne zajęcie.

„Byłam przez rodziców nauczona, mimo że byłam jedynaczką, że dosyć szybko byłam samodzielna, zaczęłam zarabiać swoje pieniądze. Pierwszy etat dostałam, jak miałam 19 lat, zaraz po maturze. Zawsze miałam swoje pieniądze - po prostu! To jest dla mnie tak naturalne, że wiszenie na kimś byłoby dla mnie ogromnym problemem”, grzmi  

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji dla VIVY!, wrzesień 2018:

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że niezależność finansowa jest dla niej ważna:

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!