Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o ukochanym Piotrze

„Mój mąż jest równie czuły, co szalony”

Weronika Kostyra 22 czerwca 2018 07:30
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Na początku nikt nie dawał szans temu związkowi. Jednak Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak są już są w sobie szaleńczo zakochani. Nie szukali miłości, lecz są razem i już wkrótce będą obchodzić drugą rocznicę ślubu. Mówią o sobie, że są oryginalną parą i żyją na własnych zasadach – nie oglądają się na innych. Gwiazda chętnie mówi o łączącym ich uczuciu, ponieważ ma pewność, że mąż to mężczyzna jej życia.

Agnieszka Woźniak-Starak o miłości do męża

Oboje dużo pracują, ale każdą wolną chwilę spędzają razem. Agnieszka Woźniak-Starak często pokazuje zdjęcia z mężem i przyjaciółmi. Wspólnie uwielbiają organizować nawet krótkie wyjazdy. Często podróżują po Polsce. Niedawno jednak gwiazda TVN wyjechała dalej i na znacznie dłużej. Była zajęta zdjęciami do kolejnej edycji programu Azja Express, który tym razem będzie nazywał się Ameryka Express. „Niedawno wróciłam z Ameryki Południowej, gdzie nagrywaliśmy kolejną serię programu, już oczywiście nie Azja... tylko Ameryka Express. Po miesiącu rozłąki znowu mamy czas dla siebie, więc korzystamy, jak widać!”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Prezenterka w samych superlatywach opowiedziała też o swoim mężu. Co ceni w nim najbardziej? „No pewnie, że jestem szczęśliwa, mój mąż jest równie czuły, co szalony, trudno się przy nim nudzić i martwić!”, chwaliła go.

Agnieszka Woźniak-Starak docenia męża i łączące ich uczucie. Wie też, że musi stale o nie dbać. „Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w VIVIE!

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…