Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Mąż był miłością jej życia.. Czy Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnuje z jego nazwiska?

Dziennikarka dała jasny komunikat!

Gabriela Czernecka 18 marca 2020 11:19
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wydarzenia minionego roku na zawsze pozostaną w jej pamięci. Mąż był miłością jej życia. Od momentu tragicznego wydarzenia, które miało miejsce w sierpniu, zrezygnowała z dotychczasowego medialnego życia. Nie pojawiała się publicznie, rzadko publikowała coś w social mediach. Zrezygnowała nawet z prowadzenia programu Ameryka Express. Internauci do samego końca wierzyli, że powróci do telewizji. W końcu zaangażowała się w swoją autorską audycję Life Balance w newonce.radio. Jej powrót został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Wielu zaczęło się jednak zastanawiać, czy dziennikarka zdecyduje się wprowadzić zmianę w swoim życiu. Zaczęto pytać, czy Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnuje z nazwiska męża. W końcu, by ukrócić plotki na łamach Faktu kolega dziennikarki skomentował najnowsze doniesienia.

Agnieszka Woźniak-Starak zmieni nazwisko?

Agnieszka Woźniak-Starak największą popularność zdobyła swoim nazwiskiem Szulim. To pod nim rozwijała swoją wieloletnią karierę dziennikarską. Po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem zdecydowała się przybrać jednak jego nazwisko. „Jak chcesz z kimś założyć rodzinę i chcesz się tak samo nazywać, to jest też część twojej rodziny i z szacunku do swojego męża fajnie jest się tak samo nazywać”, wyznała w Dzień Dobry TVN. I to właśnie tak przedstawiała się w ciągu ostatnich lat, choć jak sama przyznała w jednym z wywiadów, wielu wciąż pamięta ją jako Agnieszkę Szulim i nie jest to nic złego.

Wydarzenia ubiegłego roku na zawsze odmieniły jej życie. Od czasu tragicznego wypadku, w którym zginął jej mąż, prowadząca Ameryka Express usunęła się w cień. Dopiero niedawno powróciła do pracy. Od marca rozpoczęła swoją przygodę z radiem New Once. Początkowo plotkowano, że powróci do stacji TVN, a nawet, że będzie miała okazję współprowadzić poranny program śniadaniowy, Dzień Dobry TVN. Doniesienia dotyczące kariery Agnieszki Woźniak-Starak skomentował nawet dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak. „Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót”, zdradził w rozmowie z Super Expressem. Z kolei jak donosił Fakt, na korytarzach coraz częściej mówi się, że Agnieszka mogłaby we wrześniu dołączyć do ekipy Dzień Dobry TVN. Nikt nie chce wywierać jednak na niej presji: „Wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie ”, zdradzał informator tabloidu. 

Teraz gdy powróciła do pracy pojawiły się kolejne plotki. Tym razem chodzi o nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak. Zaczęto zastanawiać się, czy gwiazda nie zdecyduje się na powrót do panieńskiego nazwiska. W rozmowie z Faktem jeden z kolegów gwiazdy rozwiewa wszelkie wątpliwości: „Od razu usłyszeliśmy, że Aga nie widzi powodu, by to robić. Nawet nie przeszło jej to przez myśl ze względu na miłość, jaką czuła i nadal czuje do Piotra”, czytamy. Powrót Agnieszki Woźniak-Starak do pracy zwiększył zainteresowanie jej osobą. My życzymy jej dużo siły i wielu radiowych audycji!  

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.