Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z fanami intymnym zdjęciem z mężem…

Para nie szczędzi sobie na nim czułości!

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2019 11:50
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się na Instagramie wyjątkowo intymnym zdjęciem! Dziennikarka rzadko dodaje wspólne zdjęcia z ukochanym mężem. Niedawno para  zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się uroczą wspólną fotografią, na której nie szczędzą sobie czułości!

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z mężem 

Kilka dni temu na Instagramie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się jego zdjęcie z żoną, Agnieszką Woźniak-Starak. Fotografię zamieszczono na kilka godzin przed imprezą sylwestrową, jaka czekała ich wieczorem w Zakopanem. Na zdjęciu Piotr i Agnieszka nie szczędzą sobie czułości!  „Kocham cię żonko moja”, podpisał zdjęcie mąż gwiazdy.

Odkąd prawie trzy lata temu dziennikarka wyszła za mąż za Piotra Woźnak-Staraka jej życie wzbudza sensację. W związku z tym ona... przestała udzielać wywiadów i zablokowała możliwość komentowania swoich zdjęć na Instagramie. Internet zaczął puchnąć od plotek na ich temat, ale oni zdają się tym w ogóle nie przejmować.

Ich uczucie kwitnie, ale jak mówi sama dziennikarka, każdego dnia starają się je pielęgnować. „Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w VIVIE!. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Bal Fundacji TVN, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak Starak
Fot. TRICOLORS/East News
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?