Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
o niej się mówi

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera? Podobno spotykają się już ponad rok!

Dziennikarka nie skomentowała tych doniesień

Marta Nawacka 22 grudnia 2021 09:01
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Jest jedną z najbardziej popularnych i jednocześnie lubianych prezenterek w polskim show-biznesie. Agnieszkę Woźniak-Starak w 2019 roku spotkała tragedia: jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zmarł tragicznie. Teraz media donoszą, że dziennikarka ma nowego partnera.

Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża

Jedna z najbardziej popularnych dziennikarek TVN w 2019 roku musiała zmierzyć się z osobistą tragedią. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, utonął podczas pływania motorówką po jeziorze Kisajno. Zrozpaczona kobieta zrezygnowała wtedy na jakiś czas z pracy. Jesienią zeszłego roku postanowiła wrócić, co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem przez fanów. Agnieszka Woźniak-Starak wciąż dostaje wiele komplementów pod swoim adresem.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała ukochanego psa. Możecie kojarzyć go z popularnego filmu

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji dla magazynu VIVA!, wrzesień, 2017 rok

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera?

Od jakiegoś czasu w mediach huczy o rzekomym nowym związku dziennikarki. Agnieszka Woźniak-Starak jest ulubienicą papparazzi i towarzyszą jej oni na każdym kroku. Tym razem jednak poza zdjęciami stylizacji prezenterki Dzień Dobry TVN zaczęły pojawiać się jej fotografie z pewnym mężczyzną. Para często pojawiała się razem na zakupach czy w restauracjach, a według tabloidów towarzysz dziennikarki miał być pracownikiem stacji TVN.

Z Pudelka dowiadujemy się jednak, że Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z jednym ze znanych stołecznych restauratorów. Para ma się spotykać już od ponad roku, a dziennikarka podobno nawet przedstawiła wybranka swoim byłym teściom, którzy cieszą się jej szczęściem. „Zareagowali pozytywnie. Cieszą się, że Agnieszka układa sobie życie po śmierci Piotra i że udało jej się odnaleźć szczęście”, twierdzi informator Pudelka. Mimo potencjalnej nowej relacji, prowadząca Dzień Dobry TVN wciąż ma dobre relacje z rodzicami zmarłego męża. „Stosunki z byłymi teściami co prawda nieco się rozluźniły, co jest w zasadzie naturalne – nie widują się już tak często, jak kiedyś. Wciąż mają do siebie wiele ciepłych uczuć i sympatii”, czytamy dalej na Pudelku. Jak dotąd dziennikarka nie skomentowała doniesień o nowym związku.  

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o chorobie w rodzinie. „Jestem obciążona genetycznie”

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji dla magazynu VIVA!, 2018 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.