Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją nową miłość. Nie ukrywa swojego szczęścia!

Otoczenie zdecydowanie jej sprzyja!

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2020 20:18
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z internautami wyjątkowym zdjęciem. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco! Dziennikarka ma nową pasję! Poznajcie szczegóły.

Agnieszka Woźniak-Starak o nowej pasji

 „Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak o związku z Piotrem w rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA!. Ani on, ani ona nie szukali miłości. Nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości, sądzono, że szybko się sobą znudzą, a stworzyli niezwykły związek. Niestety rok temu ich miłość przerwała tragedia. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na Jeziorze Kisajno. Od tamtej pory Agnieszka Woźniak-Starak powoli stara się ułożyć sobie na nowo życie. Patrząc na jej Instagram, nie ma wątpliwości, że powoli wraca do normalnego funkcjonowania. Podjęła pracę w radiu, a coraz częściej plotkuje się o jej powrocie do telewizji. Teraz podzieliła się z fanami swoją ogromną pasją. 

Jej nową miłością są konie - dziennikarka zaangażowała się do tego stopnia, że często można ją spotkać w Gałkowie, gdzie znajduje się stadnika koni Karoliny Ferenstein-Kraśko. „Jako świeżo upieczona koniara nie mogłam przejść obojętnie obok takiej modowej kolaboracji! W trudnym pandemicznym czasie kobieta z pasją @karolinaferenstein_krasko i artysta z talentem @michalzaborowski_artist połączyli siły i tak powstał projekt „Z pasją i sztuką na sercu”, a wraz z nim wyjątkowa kolekcja koszulek z końmi. Oczywiście z Gałkowa. Na zdjęciu ja z żywą Osi i złotą Osi na koszulce. Modelka chyba jest zadowolona. Ja również. Koszulki można kupić online. Trzymam kciuki, bo dobrych ludzi i wyjątkowe miejsca trzeba wspierać.”, podpisała zdjęcie z końmi. 

Internauci zafascynowani są nową pasją Agnieszki Woźniak-Starak. Jeden z nich dopytywał nawet, czy gwiazda zdecyduje się na kupno własnego wierzchowca, na co ona odpisała, że jak najbardziej rozważa ten pomysł. Życzymy jej wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.