Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
VIVA! Tylko u nas

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pracują razem niemal miesiąc. Widzowie mają sporo uwag

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN wywołują wiele emocji!

Rafał Kowalski 6 października 2020 12:05
Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Czternastego września minie równo miesiąc od pierwszego dnia pracy Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN. Ku zaskoczeniu widzów dyrektor programowy stacji dobrał dziennikarki w ekranową parę, co do dziś budzi wielkie emocje. Po każdym programie poprowadzonym przez nowy duet w komentarzach pojawia się wiele komplementów, ale i uwag, kierowanych do obu gwiazd. Jak oglądający ocenili prezenterki po ostatnim porannym  wydaniu Dzień Dobry TVN?

Komentarze na temat Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak

Redakcja Dzień Dobry TVN zamieściła w sieci po ostatnim odcinku programu zdjęcie nowych prowadzących. Panie zebrały sporo miłych słów. „Pani Agnieszka taka serdeczna, życzliwa, spokojna. Fajnie sie ogląda”; „Moja druga ulubiona para, zaraz po Marcinie i Dorocie :) ❤”; „Pierwszy raz oglądałam DDTVN z Ewą i Agnieszką i musze przyznać, że tworzą super duet, świetnie się ogląda, panie są super naturalne i ciepłe”; „Pani Ewa naturalna, życzliwa, ciepła osoba” – to tylko niektóre z przychylnych komentarzy, które znaleźliśmy.

Niestety nie brakowało też krytycznych uwag.  Kilka skierowanych było do Ewy Drzyzgi. „Niestety mnie Pani Drzyzga irytuje, ciągle wchodzi w zdanie, próbuje za wszelka cenę wyróżnić sie na tle Pani Starak, słabo”; „Ciężko ją polubić jak punktem programu musi być jej zdanie na koniec, staje się to irytujące, bo bardzo często nie ma nic mądrego do powiedzenia. Mam wrażenie, że Pani Agnieszka nie może się przy niej w pełni rozwinąć, prowadzi DDtvn jak swoje rozmowy w toku, jej zdanie komentarz musi być nadrzędne” – napisali wierni widzowie programu.

A co poprawili by u drugiej gospodyni Dzień Dobry TVN? „W ogóle Agnieszka nie pasuje do Ewy. Cały czas "gwiazdorzy". I to jej "yyy" między słowami, jest po prostu irytujące.”; „Odniosłam wrażenie, że nie wie, kiedy wejść w rozmowę, bo Ewa ma potok słów i nawet nie stara się stworzyć dialogu z Agą, a jak już Aga się odezwała, to głos jej drży i jeszcze się jąka, bo to leci live”, czytamy w komentarzach na Instagramie i Facebooku programu.

Naszym zdaniem między paniami widać wyjątkową więź, kobiecą siłę i ciekawość a także zgranie, które z programu na program jest coraz lepsze. Z czyją opinią zgadzacie się najbardziej? 

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.