Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

„Cudownie znów widzieć ją uśmiechniętą”. Jak dziś wygląda życie Agnieszki Woźniak-Starak?

Dziennikarka zaplanowała dłuższe wakacje

Ksenia Krasko 20 lipca 2020 14:50
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po tragicznym wypadku Piotra Woźniak-Staraka na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. Po pewnym czasie zaangażowała się w przygotowania do premiery Ukrytej gry, ostatniego filmu zmarłego producenta, a później wróciła do pracy w mediach. Czym się dziś zajmuje i jakie są jej plany na najbliższą przyszłość?

Co dziś robi Agnieszka Woźniak-Starak?

Fani przez pewien czas zastanawiali się, czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN, aby poprowadzić programy Big Brother i Ameryka Express, lecz tak się nie stało. Dziennikarka przyznała zresztą w wywiadzie z Dorotą Wellman, że tęskni za pracą, ale nie chciałaby wracać do tego, co było. Zdradziła wtedy, że ma kilka nowych pomysłów, które chciałaby zrealizować, jednak nie ujawniła żadnych szczegółów.

W marcu tego roku dołączyła do newonce.radio z autorską audycją Life Balance. „Chciałabym zapraszać ludzi, którzy są inspirujący, ale też takich, którzy znaleźli swoje miejsce w życiu, czasem na przekór różnym sytuacjom. Którzy będą mogli nam powiedzieć, skąd czerpać w życiu siłę”, tłumaczyła. „Czasem jest tak, że my nawet nie wiemy, jaka siła w nas siedzi, dopóki nas to życie trochę nie przeciągnie. I myślę, że jest mnóstwo ludzi, znanych i nieznanych, którzy mają coś do powiedzenia”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na dłuższy urlop. Jak informuje dwutygodnik Party, nie pojawi się na antenie radia do września, a w tym czasie postanowiła poświęcić się innej swojej pasji. Wróciła ostatnio do jazdy konnej, dlatego planuje częste odwiedziny w stadninie Ferensteinów w Gałkowie.

„Cudownie znów widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością”, powiedział Party znajomy dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedzi też rodzinną posiadłość Staraków na Mazurach, a także planuje spędzić trochę czasu z Julią Starak, siostrą jej zmarłego męża. „Chciałaby odwiedzić Julkę i jej męża w Szwajcarii, gdzie mieszkają na co dzień. One od początku znajomości złapały niesamowitą nić porozumienia i do dziś mają bardzo dobry kontakt. W te wakacje będzie pierwsza rocznica śmierci Piotra, więc to spotkanie dla obu jest bardzo ważne”, ujawniła osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy w rozmowie z Faktem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.