Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk martwi się o swoje życie: "Nie wiadomo czy doczekam wnuków"

"Życie jest tak pięknie nieprzewidywalne"

Damian Brillowski 20 listopada 2021 10:00
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Agnieszka Włodarczyk odkąd została mamą przeżywa drugą młodość. Na początku tego roku aktorka poinformowała media, że jest w ciąży. Przez kilka miesięcy pokazywała w mediach społecznościowych zdjęcia rosnących krągłości, by finalnie 7 lipca powitać na świecie upragnione dziecko. Syn Agnieszki i Roberta Karasia otrzymał na imię Milan. Dla rodziców maleństwo jest oczkiem w głowie. Niestety, jak zauważyła artystka macierzyństwo po 40. roku życia ma jeden zasadniczy minus. O co tak bardzo martwi się Agnieszka Włodarczyk? 

Agnieszka Włodarczyk jest dumną mamą synka Milana


Agnieszka Włodarczyk 13 grudnia 2020 roku skończyła 40 lat. Miesiąc później ogłosiła w przestrzeni publicznej, że wraz z partnerem Robertem Karasiem spodziewa się dziecka. Mimo że była to pierwsza ciąża aktorki to przebiegła bez zakłóceń. Przyszła mama z dumą prezentowała w internecie fotografie w błogosławionym stanie, podkreślając ciążowe krągłości. Gdy 7 lipca syn Milan przyszedł na świat rodzice nie posiadali się ze szczęścia. Aktorka należy do tego grona rodziców, którzy nie ukrywają swoich dzieci przed światem zewnętrznym i z dumą pokazuje swoim fanom zdjęcia małego Milanka. Trzeba przyznać, że chłopiec jest bardzo uroczy. 

Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk wraz z rodziną wyjechała do Hiszpanii. Ich miejscem postoju okazała się słoneczna Marbella. Pogoda sprzyja zarówno Robertowi, który może trenować na świeżym powietrzu nie obawiając się deszczów czy mrozów, jak i aktorce, która całą swoją uwagę skupia na wychowaniu synka. Gwiazda na bieżąco relacjonuje na swoim Instagramie, jak wygląda jej życie w Hiszpanii. Często też wstawia do sieci zdjęcia małego Milanka lub całej rodziny na tle Morza Śródziemnego. W ten sposób uwiecznia piękne momenty w formie wakacyjnych pocztówek. 

Czytaj także: U swojego boku odnaleźli szczęście. Oto historia miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk martwi się o swój los

Kobieta ma świadomość, że młodsza już nie będzie, dlatego każdą możliwą chwilę wykorzystuje na cieszenie się swoim szczęściem. Ostatnio aktorka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym stwierdziła, że martwi się o swoją przyszłość. Przyznała, że macierzyństwo po 40. roku życia ma jeden zasadniczy minus, otóż nie wiadomo, czy Agnieszce będzie dane doczekać wnuków. W najlepszym przypadku kobieta zostanie babcią w wieku 60. lat, ale i to wcale nie jest pewne. 

"Macierzyństwo po 40… Ja widzę tylko jeden minus. Jeśli będzie mi dane dożyć 70 urodzin Milanek będzie miał dopiero 30 lat. Nie wiadomo czy doczekam wnuków🤷‍♀️ Z drugiej strony równie dobrze mogę zostać babcią w wieku 60 lat", napisała aktorka. 

Na zakończenie pokrzepiająco dodała, że jednak dojrzalsze macierzyństwo niesie ze sobą więcej plusów niż minusów. 

"Życie jest tak pięknie nieprzewidywalne, że nie ma co gdybać:) Nie wiem ile z Was doświadcza tego macierzyństwa w wydaniu dojrzalszym, ale myślę, że mimo wszystko plusów jest więcej niż minusów. Jak Wy to widzicie?", zapytała na koniec swoje fanki. 

Obserwatorki nie pozostawili jej wypowiedzi bez komentarza. Pod postem zaczęły dzielić się swoimi przemyśleniami na temat późnego macierzyństwa. Według internautek nie ma reguły co do odpowiedniego wieku na zostanie mamą. 

"W dzisiejszym świecie nic nie wiadomo. Jedni żyją 40 inni 60 a inni 90. Co jest ważne? Spełnienie, gotowość na dzieci, stabilizacja. Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci.... to jest klucz do sukcesu rodzicielstwa", "nie ważne czy po 40 czy w ogóle jest się mamą 😍 ważne że jest się szczęśliwą kobieta", "Na dzieci nigdy nie ma odpowiedniejszego czasu, niż tez, w którym się pojawiają", "Moja mama urodziła mnie w wieku 46 lat. Ja mam teraz 26 lat. Miałam super dzieciństwo, niczym nie różniło się od innych, którzy mieli młodych rodziców. Mama zmarła w wieku 70 lat ale doczekała wnuków, i wiele mnie nauczyła. A ja sama zostałam mamą w wieku 19 lat.. i uważam że nie ma reguły", pisali zatroskani fani. 

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?  

Czytaj także: Agnieszka Włodarczyk martwi się o synka: „Jak żyć bez tego strachu o wszystko?”

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.