Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Magazyn Party: Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami! Syn czy córka?

Para miała powitać dziecko na świecie jeszcze w starym roku

Rafał Kowalski 1 lutego 2021 08:54
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Są gwiazdorskie pary, które nie dzielą się żadną z prywatnych chwil. Okazuje się, że do tego grona zdecydowanie należą Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha, którzy po raz kolejny bez blasku fleszy przeżyli przepiękny moment. Zakochani według magazynu Party powitali niedawno na świecie dziecko! Wiadomo już, czy mowa o chłopcu czy dziewczynce.

Dziecko Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego – szczegóły

Czas pandemii to dla wielu z nas miesiące walki o zdrowie i pracę. Trudny rok 2020 był jednak łaskawy pod względem prywatnym dla Antoniego Pawlickiego i jego żony Agnieszki Więdłochy. Aktorzy zostali bowiem rodzicami! „To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa”, twierdzi źródło dwutygodnika Party i dodaje, że mama dziewczynki jest przeszczęśliwa. „To najpiękniejszy prezent, jaki Agnieszka dostała z okazji 35. urodzin”.

Jak ma na imię córka Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego? Tego jeszcze nie wiadomo. Podobnie jak wielu innych rzeczy, o których zakochani nie mają w zwyczaju mówić. Obserwatorzy ich karier podejrzewają jedynie, że aktorzy poznali się w 2008 roku na planie Czasu Honoru, gdzie połączyło ich coś więcej… Romans miał jednak wygasnąć i dopiero po kilku latach para prawdopodobnie na nowo zaczęła się spotykać. W 2018 roku według Faktu Agnieszka i Antoni wzięli ślub. Ciąża gwiazdy była tajemnicą, o której nikt nie wiedział aż do chwili narodzin córeczki. Być może to właśnie czas izolacji spowodowanej pandemią sprawił, że nowina o oczekiwanym dziecku tak długo pozostała sekretem.

Rodzicom niemal dwumiesięcznej dziewczynki serdecznie gratulujemy! 

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami, płeć dziecka
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.