NOWY NUMER VIVY!

Zadziorna i seksowna?! Agnieszka Woźniak-Starak w EKSKLUZYWNYM VIDEO VIVY!

Olga Figaszewska 10 września 2017 20:30

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w najnowszej sesji VIVY!. Co ją wyróżnia? Nieprzeciętna uroda, niewyparzony język, silny charakter i niezależność. Wszystko to odnajdziecie w naszym teledysku. Jesteście ciekawi, jak prezentowała się podczas zdjęć? Zadziorna, a zarazem zmysłowa? Będziecie zachwyceni! Koniecznie sprawdźcie nasze video!

 

Polecamy też: Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!
 

Zobacz też: „Najlepsze są wakacje bez planu”, zdradza Agnieszka Woźniak-Starak w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 18/2017?

Łukasz Jemioł - chłopak z Radomia stał się ulubionym projektantem gwiazd. Królowa offowej piosenki zaczęła nowe życie. Co się zmieniło u Renaty Przemyk? Odszedł charyzmatyczny pisać i człowiek, mistrz literackiego sarkazmu, ironii, tropiciel absurdów świata.  Wspomnienie o Januszu Głowackim. Rafał Maślak, najprzystojniejszy Polak i jego równie przystojny ojciec opowiedzieli nam o trudach dorastania i wychowania.

 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

 

Zobacz, kto był bohaterem poprzedniego numeru VIVY!

Polecamy też: Za nami konferencja nowej edycji „Azja Express”! Jak prezentowały się gwiazdy?

Zobacz też: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka” - TYLKO U NAS Renata Przemyk o adopcji swojej córki

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.