Agnieszka Radwańska i Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Czy Agnieszka Radwańska posłucha mamy i zaraz po ślubie zajdzie w ciążę?

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2017 09:00
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt, Viva!, grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Był już piękny ślub, a teraz przyszła pora na macierzyństwo? Czy Agnieszka Radwańska zawiesi swoją karierę i poświęci się rodzinie?

Zobacz też: Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie! Zobacz wyjątkowe zdjęcia!

Mama słynnej tenisistki namawia córkę na zajście w ciążę! Jak donosi „Fakt” pani Marta żali się, że chciałaby już zostać babcią. Jej zdaniem to odpowiedni czas na pełną stabilizację. Jak nie teraz, to kiedy? Osoba z otoczenia rodziny, twierdzi, że pani Marta widzi w mężu Agnieszki potencjał na wspaniałego ojca.

Ale jak na razie 28-letnia Agnieszka skupia się przede wszystkim na karierze. Jest u szczytu sławy i należy elitarnego grona najlepszych tenisistek świata. Kilka razy  że na „emeryturę” zamierza przejść dopiero przed 35 rokiem życia.

„Agnieszka nie zamierza ulegać presji. Chciałaby jeszcze trochę pograć na korcie, a na ciążę przyjdzie pora odrobinę później. W końcu jest jeszcze przed trzydziestką. Na razie to pani Marta jest bardziej gotowa na wnuka niż Aga na dziecko”, mówi znajomy rodziny.

Zobacz też: Agnieszka Radwańska już po ślubie. Goście, menu, poprawiny - tak wyglądała uroczystość od kulis!

Agnieszka Radwańska o macierzyństwie

Rok temu  w wywiadzie dla VIVY! powiedziała, że poważnie myśli o macierzyństwie dopiero na sportowej emeryturze.

„Na takie naprawdę normalne życie przyjdzie czas, jak pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci. I na inne sporty, na przykład narty. Tyle lat już nie jeździłam, a bardzo za tym tęsknię”, mówiła Agnieszka. „Oczywiście, że chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. (...) Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba, że ewidentnie nie będą się do tego nadawały”.


„Przyjdzie taki moment, że Agnieszka przestanie grać… Na razie jednak ma za sobą najrówniejszy sezon w karierze, a my chcemy, żeby jeszcze trochę pograła i żeby utrzymała się na najwyższym poziomie. Na najbliższe lata to nasz cel. A potem pomyślimy o innych rzeczach”, wtórował jej Dawid Celt.

Czy pod naciskiem mamy Agnieszka jednak zmieni zdanie?

Polecamy też: O miłości, partnerstwie i łączeniu pracy ze wspólnym życiem w najnowszej VIVIE! opowiadają Agnieszka Radwańska i Dawid Celt​

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.