Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska pokazała wyjątkowe zdjęcie! Jej synek kończy dwa miesiące

Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Redakcja VIVA! 28 września 2020 07:01
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska wraz ze swoim mężem, Dawidem Celtem w lipcu zostali rodzicami. Para powitała wtedy na świecie swojego synka, Jakuba. Trzeba przyznać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach! A od tego narodzin minęły zaledwie dwa miesiące. Z tej okazji tenisistka opublikowała na Instagramie rozczulające zdjęcie ze swoją pociechą. Wyglądają razem cudownie!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami

Dwójka tenisistów od lipca tego roku są dumnymi rodzicami małego Jakuba. Poznali się w 2008 roku, kiedy Dawid Celt był jeszcze czynnym zawodnikiem. Sportowiec w wyniku kontuzji musiał przedwcześnie zakończyć karierę. W 2011 roku został trenerem i sparingpartnerem Agnieszki Radwańskiej. To wtedy zaczęli stopniowo się do siebie zbliżać.

"Pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to super dziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek", mówił Dawid Celt w rozmowie dla VIVY!. Były tenisista obawiał się, że skomplikuje ich relacje zawodowe. Na szczęście para odważyła się zaryzykować. W 2017 roku wzięli ślub w Krakowie. 

Agnieszka Radwańska świętuje dwa miesiące synka

Świeżo upieczona mama zarówno przed porodem, jak i teraz po stale utrzymuje kontakt ze swoimi fanami przez media społecznościowe. Co jakiś czas pokazuje światu swoje oczko w głowie, czy dzieli się wspólnymi, rodzinnymi chwilami. Nie ma co się dziwić tenisistce. Dwa miesiące to zdecydowanie za mało, żeby nacieszyć się narodzinami swojego dziecka. Zarówno mama, jak i ta małego Jakuba z pewnością nieustannie pękają z dumy. Wczoraj Agnieszka Radwańska postanowiła podzielić się z fanami kolejną ważną chwilą w życiu jej rodziny. Jakub kończy właśnie dwa miesiące! Z tej okazji opublikowała wyjątkowe zdjęcie, na którym przytula swojego synka oraz całuje go w główkę. Fotografia naprawdę łapie za serce! Rodzicom oraz ich pięknemu synkowi życzymy dużo zdrowia i szczęścia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 miesiące❤ #szczęście #byciemamą 2 months❤ #happiness #beingamum

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!