Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w drugiej ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Szczęśliwa mama podzieliła się radosną nowiną

Gabriela Czernecka 18 stycznia 2021 08:23
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Była tancerka radosną wiadomością podzieliła się na łamach magazynu Party. Aktorka już od jakiegoś czasu wypytywana była przez fanów o powiększenie rodziny. Wygląda na to, że marzenie Agnieszki Kaczorowskiej spełniło się! Poznajcie szczegóły.

Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciąży

Jeszcze kilka tygodni temu aktorka ostro odpowiadała na komentarze internautów, którzy gratulowali jej ciąży. Agnieszka Kaczorowska nie potwierdziła wówczas informacji, że spodziewa się dziecka i mówiła wprost: „Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje. Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały”, wyznała w rozmowie z Plejadą

Aktorka chciała sama podzielić się z fanami radosną nowiną i zrobiła to na własnych zasadach. Dziś drugą ciążę Agnieszka Kaczorowska-Pela potwierdza w rozmowie z magazynem Party. Gwiazda nie chciała ujawniać wcześniej tej informacji, by „nie zapeszyć”, stąd dopiero teraz przyznaje, że spodziewa się dziecka, kiedy kończy pierwszy trymestr.

O tym, czy Agnieszka Kaczorowska urodzi chłopca czy dziewczynkę dowiemy się pewnie w najbliższym czasie, bowiem aktorka wraz z mężem, Maciejem Pelą sami jeszcze nie znają płci: „Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”, powiedziała dla magazynu Party.

Teraz na swoim Instagramie Agnieszka Kaczorowska-Pela po raz kolejny potwierdziła radosną nowinę. „Dzień dobry w mroźny poniedziałek!❄️ Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety!😂🤫 A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.peladrugiego dziecka.🤰❤️”, zaczyna swój wpis.

„Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością. 😉 Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju. 🥰  Za mną bardzo trudny czas... w sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy...dosłownie.😂 I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON💪🏻👏🏻). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu.🙏”, zakończyła.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są już rodzicami córeczki Emilki. Jej narodziny były dla nich ogromnym przeżyciem: „Zakochałam się w niej od pierwszego spojrzenia. Jak tylko położyli mi ją na brzuchu i ona zaczęła przesuwać się w kierunku piersi, nie mogłam opanować emocji i wzruszenia, że już jest z nami. Pełnia szczęścia. Tak mam do dziś. Jestem tą radością, miłością i wzruszeniem od samego porodu przepełniona. Owszem, macierzyństwo to są jasne i ciemne strony, trudne i łatwe momenty, jest przyjemność, ale też zmęczenie. A mimo wszystko nie powiem złego słowa na temat macierzyństwa”. Pozostaje nam życzyć by narodziny drugiego dziecka przyniosły tylko chwile pełne radości! Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.