Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Aktorka dodała pierwsze zdjęcie dziecka

Agnieszka Kaczorowska-Pela została mamą po raz drugi!

Dorota Falkowska 29 lipca 2021 19:39
Agnieszka Kaczorowska w drugiej ciazy zdjecie, VIVA!MAMA
Fot. MAREK PODOLCZYŃSKI www.marekpodolczynski.com

Agnieszka Kaczorowska-Pela na początku stycznia podzieliła się ze światem radosną nowiną o swojej drugiej ciąży. Od tamtego momentu jej fani na bieżąco mogli śledzić kolejne etapy oczekiwania na przyjście dziecka aktorki. W marcu było już wiadomo, że gwiazda znana z serialu "Klan" wraz z mężem Maciejem Pelą powitają na świecie drugą córkę. Parę tygodni później ogłosili, że dadzą jej na imię Gabriela. W czerwcu aktorka wraz z grupą przyjaciół celebrowała przyszłe narodziny dziecka, wyprawiając "baby shower". 

Czytaj także: „Bywało, że łzy cisnęły mi się do oczu”. Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o ciąży!

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska-Pela poinformowała na Instagramie, że właśnie po raz kolejny została mamą. Tancerka znana z "Klanu" i "Tańca z gwiazdami" tuż po porodzie opublikowała wpis, w którym pochwaliła się narodzinami córki.

Dumna mama zamieściła pierwsze zdjęcia z nowo narodzoną córeczką i wyznała, że urodziła Gabrielę w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Zdradziła, że to był jej wymarzony poród i podziękowała całemu personelowi medycznemu za wspaniałą, domową atmosferę. 

Trzymam w rękach kolejny cud życia! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż dwa lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Maćku Pelo, rządzisz! Aniu, choć nasze drogi zeszły się trochę w ostatniej chwili, to z położną z taką mocą, można zdobywać cały kosmos! Dziękuję, że byłaś przy naszej rodzince w tej ważnej chwili i poprowadziłaś nas bezbłędnie! Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny to obłędne miejsce na piękny naturalny poród. Dziękuję całemu personelowi oraz dyrekcji szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze. Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie - napisała poruszona Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz też: Maciej Pela o żonie: „Moja żona to bohaterka!”

Aktorka wraz z mężem od momentu podzielenia się radosną nowiną otrzymali już setki gratulacji i życzeń.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są parą od 2017 r. Ich ślub odbył się we wrześniu 2018 r. a w 2019 r. urodziła się ich pierwsza córka, Emilia

Życzymy wszystkiego dobrego i serdecznie gratulujemy! 

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?