Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Dygant przez pracę nie poświęcała synowi wystarczająco dużo czasu: „Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat”

Weronika Kostyra 15 listopada 2017 18:00
Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl

Agnieszka Dygant to jedna z najbardziej lubianych i zapracowanych aktorek polskiego show-biznesu. Od kilkunastu lat pracuje niemal bez przerwy, dzięki czemu widzowie mogą regularnie oglądać ją w ulubionych filmach i serialach. Niestety aktorka przyznała niedawno, że kariera ma zły wpływ na jej życie prywatne i rodzinę.

Agnieszka Dygant poświęciła rodzinę dla kariery?

Gwiazda od lat jest w związku z Patrickiem Yoką, którego poznała 17 lat temu na planie serialu „Niania”. Para razem wychowuje siedmioletniego syna Xaverego, który jest oczkiem w głowie aktorki. Pojawiły się nawet plotki, że marzy ona o córeczce. Niedawno wyznała jednak w wywiadzie, że w przeszłości ze względu na pracę nie poświęcała synowi wystarczająco dużo czasu i uwagi: „Codziennie spędzałam na planie serialu po 12 godzin. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło poczucie winy związane z synem. Wyszłam z domu, gdy miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć lat. Pamiętam moment, kiedy się okazało, że nie panuję nad domowymi sprawami. Xawery miał w przedszkolu malowanie pisanek, a ja rozpoczynałam wtedy o późniejszej godzinie. Mogłam malować z nim, ale zapomniałam o tym. Odwiozłam go do przedszkola i wróciłam do domu. I nagle telefon z przedszkola. Mój syn płakał, bo wszyscy rodzice byli, poza mną…”, wspominała w „Rewii”.

Na szczęście, gdy aktorka uświadomiła sobie, że omijają ją najważniejsze momenty w życiu syna, zmieniła swoje priorytety. Ma ugruntowaną pozycję w branży, dlatego udało jej się połączyć życie prywatne i pracę, tak by nie zawieść rodziny. Rok temu aktorka zrobiła sobie nawet roczną przerwę od pracy na planie.

Zobacz także: Teraz grają małżeństwo po przejściach, ale znali się już jako nastolatkowie! Agnieszka Dygant pokazała tajemnicze zdjęcie sprzed 30 lat

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?