Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Teraz grają małżeństwo po przejściach, ale znali się już jako nastolatkowie! Agnieszka Dygant pokazała tajemnicze zdjęcie sprzed 30 lat

Weronika Kostyra 7 listopada 2017 08:55
Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl

 

Publiczność uwielbia ich duet w serii „Listy do M.” Karina i Szczepan to wieloletnie małżeństwo, które ma za sobą wiele kryzysów, a wszystkie zwrotne momenty ich związku przypadają w… święta. Okazuje się jednak, że odtwórcy tych ról znają się od 30 lat!

 

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk przed laty

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk poznali się jako nastolatkowie w ognisku teatralnym państwa Haliny i Jana Machulskich. Tuż przed premierą trzeciej części „Listów do M.” aktorka postanowiła pokazać fanom prywatne zdjęcie sprzed lat.

 

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk
Fot. Instagram @agnieszka_dygant_official

 

Zdjęcie zostało zrobione w 1987 roku, a oprócz pary aktorów znajduje się na nim także Aleksandra Popławska, choć naprawdę trudno ją rozpoznać. 14-letnia Agnieszka na fotografii ma w ustach smoczek. „Agnieszka często chodziła ze smoczkiem w ustach. Nazywano ją „Niunia”, bo była bardzo słodka. Ja byłem „Węgier”. Nie ze względu na kolor swoich włosów. Pewnie dlatego, że udawałem, jak się mówi po węgiersku. Co zresztą jest ksywą bardzo oryginalną. Dzisiaj, jak ktoś powie do mnie "Węgier", to wiem, że zna mnie z dawnych czasów”, zdradził Piotr Adamczyk w programie „Dzień Dobry TVN”. Dodał także, że wczesne doświadczenia teatralne były dla nich bardzo ważne. „Znamy się z Agnieszką od małego. Mieliśmy kilkanaście lat, kiedy byliśmy w Ognisku Teatralnym „u Machulskich”. To jest takie miejsce, o którym opowiada się jako o czymś niezwykłym. To miejsce nas ukształtowało”, wspominał.

 

Czy pomyślelibyście wcześniej, że para aktorów zna się aż tak długo?

 

 

#listydom3 #soon #10 😜😜💥💥⭐️🎁 #listopad @piotradamczykactor @agnieszka_dygant_official

Post udostępniony przez agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official)

 

Zobacz także: Już wkrótce premiera „Listów do M.”! Dlaczego w trzeciej części nie zobaczymy Macieja Stuhra?! Aktor w mocnych słowach skrytykował film...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.