Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska o ciężkich początkach kariery. To zdjęcie zdradza wszystko

Agnieszka Chylińska podzieliła się swoją historią z fanami

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2021 13:16
Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska zamieściła na Instagramie poruszający wpis, w którym zwierzyła się fanom z tego, jak wyglądały początki jej kariery. Jej wpis łamie serce…

Agnieszka Chylińska o początkach kariery 

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie chętnie dzieli się z fanami wspomnieniami. Internauci piszą wprost, że wokalistka rozlicza się z przeszłością. Mama 14-letniego Ryszarda, 10-letniej Estery i 7-letniej Krysi zamieszcza na swoich social mediach poruszające wpisy. Niedawno Agnieszka Chylińska opublikowała emocjonalny wpis o przyjaźni, w którym przyznała, że wielokrotnie zdarzyło się, że przez bliskie osoby była źle traktowana.

ZobaczAgnieszka Chylińska ma za sobą trudną miłość. Nowy wpis wokalistki przepełnia ból

Teraz w najnowszym wpisie opisała, jak wyglądały początki jej kariery. Choć na scenie zaskakiwała niespożytą energią i charyzmą, to prywatnie jej życie wyglądało kompletnie inaczej: „Od kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu, zaczęłam etap pomieszkiwania, a to z koleżankami, a to chyłkiem u chłopaka. Może dlatego nigdy w pełni nie było mi dane poczuć mega gwiazdorki w czasach, gdy po otrzymaniu nagrody Fryderyk wracałam z „buta” do mrówkowca zaczepiana po drodze przez jakichś ziomków, którzy właśnie widzieli mnie przed chwilą w tv…”, czytamy.

Pisze także wprost, że jej zdaniem, współcześni młodzi artyści mają zapewniony zdecydowanie lepszy start. Jej początki wyglądały zdecydowanie inaczej: „Dzisiaj debiutujący artyści mają całe zaplecze z agentem, prawnikiem i szeregiem osób oddelegowanych do „opieki nad projektem”. Weszłam w szołbiznes tak jak stałam. Przez wiele lat kisiłam się w warszawskich kawalerkach, jednocześnie slysząc swoje piosenki w popularnych radiostacjach. Może to mnie uratowało, że po koncertach wracałam do „siebie” i musialam ogarnąć tak zwane zwyczajne życie. Sama nieudolnie remontowałam mieszkania, w których mieszkałam. Czasem ktoś mi pomógł, czasem naciągnął jakis „pseudo fachowiec”, pisze dalej wokalistka.

Agnieszka Chylińska o zmianach w życiu

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że jej podejście do życia zmieniło się, gdy na świecie pojawiły się dzieci: „Przez wiele lat żyłam w przeświadczeniu, że mi się więcej nie należy, że dalej mam żyć tak chyłkiem, gdzieś kątem. Dopiero, gdy pojawiły się moje dzieci, zaczęłam dla nich walczyć o własne miejsce, o własne meble i o to, żeby było ładnie. Tak po prostu”, dodaje.

Zobacz również: Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z przeszłości! Mało kto już ją taką pamięta!

Wpis zamieściła pod poruszającą fotografią, na której widzimy ją z początków rozwoju kariery. „Tutaj na zdjęciu tuż po pęknięciu rury, dziarsko zapierniczam z mopem. Miałam tu niewiele czasu, bo za godzinę musiałam jechać na koncert do Wrocławia – a tam wiadomo…: musiałam przecież zionąć ogniem i zapomniec o awarii”, ujawnia. Internauci nie kryją wzruszenia wpisem gwiazdy. Trudno się dziwić, wokalistka tak szczera już dawno nie była...  

Agnieszka Chylińska
Fot. Artur Zawadzki/reporter/East News
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?