O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska podzieliła się radosną nowiną! Jej życie bardzo się zmieni

Rodzina dziennikarki niedługo się powiększy...

Rafał Kowalski 21 czerwca 2019 09:51

Agata Młynarska jest mamą trójki dzieci – synów Stanisława i Tadeusza Kieniewiczów oraz adoptowanej córki Sylwii Mor. Dziennikarka opiekowała się także inną dziewczynką z domu dziecka – Alicją. Do tej pory prezenterka spełniała się jako babcia dwóch wnuczek (córek Stanisława), ale właśnie ogłosiła, że zostanie babcią 3. raz!

Agata Młynarska o kolejnym wnuku

Jeszcze w październiku 2017 roku Sylwia Mor świętowała wyjście za mąż, a już niedługo adoptowana córka Agaty Młynarskiej po raz pierwszy zostanie mamą. To dla prezenterki cudowna wiadomość. „Opiekujemy się Sylwusią z całych sił i jej kibicujemy. Sylwia ma za sobą niezwykle trudne dzieciństwo. Macierzyństwo to dla niej bardzo ważne doświadczenie i chce się do niego dobrze przygotować ”, wyznała gwiazda kanałów tematycznych TVN Faktowi.

Jaką babcią będzie Agata Młynarska? Gwiazda opowiadała o wnuczkach 3 lata temu. „Ja jestem babcia entertainment! Czyli od zapewniania moim wnuczkom rozrywki. Obie lubią tańczyć, śpiewać i raz na dwa tygodnie mamy czas tylko dla siebie, a ich rodzice robią sobie wtedy wychodne. Przyznam, że moje wnuczki nie mówią do mnie babciu, ale „Bibi”. Mam natomiast zakaz od syna kupowania dziewczynkom prezentów”, mówiła dziennikarka w 2016 roku, gdy otrzymała nagrodę dla babci roku.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, a Pani Agacie życzymy dużo czasu na zabawy z wnukami. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.