O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska podzieliła się radosną nowiną! Jej życie bardzo się zmieni

Rodzina dziennikarki niedługo się powiększy...

Rafał Kowalski 21 czerwca 2019 09:51

Agata Młynarska jest mamą trójki dzieci – synów Stanisława i Tadeusza Kieniewiczów oraz adoptowanej córki Sylwii Mor. Dziennikarka opiekowała się także inną dziewczynką z domu dziecka – Alicją. Do tej pory prezenterka spełniała się jako babcia dwóch wnuczek (córek Stanisława), ale właśnie ogłosiła, że zostanie babcią 3. raz!

Agata Młynarska o kolejnym wnuku

Jeszcze w październiku 2017 roku Sylwia Mor świętowała wyjście za mąż, a już niedługo adoptowana córka Agaty Młynarskiej po raz pierwszy zostanie mamą. To dla prezenterki cudowna wiadomość. „Opiekujemy się Sylwusią z całych sił i jej kibicujemy. Sylwia ma za sobą niezwykle trudne dzieciństwo. Macierzyństwo to dla niej bardzo ważne doświadczenie i chce się do niego dobrze przygotować ”, wyznała gwiazda kanałów tematycznych TVN Faktowi.

Jaką babcią będzie Agata Młynarska? Gwiazda opowiadała o wnuczkach 3 lata temu. „Ja jestem babcia entertainment! Czyli od zapewniania moim wnuczkom rozrywki. Obie lubią tańczyć, śpiewać i raz na dwa tygodnie mamy czas tylko dla siebie, a ich rodzice robią sobie wtedy wychodne. Przyznam, że moje wnuczki nie mówią do mnie babciu, ale „Bibi”. Mam natomiast zakaz od syna kupowania dziewczynkom prezentów”, mówiła dziennikarka w 2016 roku, gdy otrzymała nagrodę dla babci roku.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, a Pani Agacie życzymy dużo czasu na zabawy z wnukami. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?