VIDEO VIVY!

Agata Młynarska i jej córka Sylwia zdradziły nam, jak spędzają Boże Narodzenie!

Święta to dla nich wyjątkowy czas…

Olga Figaszewska 6 grudnia 2017 13:00

Każdy może zostać Świętym Mikołajem, to jest sprawa prostsza niż się zdaje”, mówi Agata Młynarska. To słowa piosenki towarzyszące akcji telewizyjnej Dwójki I ty możesz zostać Świętym Mikołajem. To wydarzenie na dobre połączyło losy dziennikarki i Sylwii Mor. Ponieważ święta Bożego Narodzenia to dla nich wyjątkowy czas, zgodziły się na wywiad dla VIVY!.

Święta Bożego Narodzenia Agaty Młynarskiej i Sylwii Mor

„Był pierwszym domem dziecka, do którego trafiłam w ramach akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, którą współtworzyłam w telewizyjnej Dwójce. Absolutnie nie planowałam wtedy, że moje życie tak się dalej potoczy i że trwale zwiążę się z jednym z tych dzieci. Kiedy tam przyjechałam, nie miałam umiejętności radzenia sobie z nieprzewidywalnością zdarzeń. Po prostu przyjechałam do domu dziecka prowadzonego przez panią Jolę, wyjątkową osobę. Było bardzo mroźno, wszystkie dzieci kłębiły się tam wokół mnie, a ja musiałam wybrać te, które wystąpią przed kamerą i opowiedzą o swoich marzeniach i prośbach do Świętego Mikołaja. Jednym z tych dzieci była Sylwia, która zadała mi pytanie tak ważne dla naszej przyszłości: Czy od Świętego Mikołaja może dostać w prezencie odwiedziny w moim domu”, wyznaje w naszym wywiadzie dziennikarka. Tak się zaczęła ich historia.

„Zgodziłyśmy się na ten wywiad, bo zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To taki czas, kiedy szczególnie warto pomyśleć o tym, co dobrego można zrobić dla innych. Jeżeli nosicie w sercu potrzebę odwiedzenia dzieci w Domu Dziecka, nie czekajcie. Każdego dnia możecie tam wejść, a drzwi otworzą się same. To jest nasze świąteczne marzenie, niech samotne dzieci odnajdą swoich przyjaciół. Niech teraz powstanie kolejna bajka, napisana historia waszych uczynków”, mówią Agata Młynarska i Sylwia Mor.

Jak Agata Młynarska i Sylwia Mor spędzają święta? Czego życzą naszym czytelnikom? Zobacz nasze video!  

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA! listopad 2017, okładka
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.