Adele
Fot. materiały prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Znalazłam moją połówkę’’. Czy Adele potajemnie wyszła za mąż?

Damian Duda 6 marca 2017 11:15
Adele
Fot. materiały prasowe

Wszystko na to wskazuje! Adele potwierdziła plotki na temat ślubu, które od jakiegoś czasu krążą w mediach. Wokalistka w trakcie sobotniego koncertu w Australii podzieliła się tą radosną informacją ze swoimi fanami. Artystka niejednokrotnie sugerowała, że „coś jest na rzeczy’’. W przemówieniu, które wygłosiła w trakcie rozdania nagród Grammy, Brytyjka zwróciła się do Simona, z którym jest związana, jak do męża. Tym samym rozpętała medialną burzę.

 

Zobacz też: Adele znów królową rozdania Grammy! Tak zmieniała się z biegiem lat, gdy odbierała kolejne nagrody


Kto z nas nie lubi emocji, które towarzyszą początkowej fazie zakochania? Adele, jak wyznała w trakcie koncertu, nie tylko tęskni za tym uczuciem, ale jest również od niego uzależniona.

Próbowałam sobie przypomnieć, jakie to było uczucie na początku związku, który zainspirował płytę. Bo, pomimo że rozstania mogą być bardzo bolesne i trudne, to uczucie, kiedy zakochujesz się w kimś, jest najlepsze na świecie. Jestem uzależniona od tego uczucia’’, powiedziała artystka.

 

Adele, Simon Konecki
Fot. EastNews

Jednak zdaje sobie sprawę, że ponowne przeżycie tego stanu, jest niemożliwe. Z wiadomych przyczyn.

Oczywiście nie mogę przez to znowu przejść, bo jestem teraz mężatką. Znalazłam moją połówkę’’, podsumowała Adele.

Słuchacze płyt Adele z pewnością przyznają, że są one w znakomitej większości smutne. Wokalistka w swoich tekstach bardzo często otwiera się, opisując zawody miłosne. Jednak twórczość to jej jedyny sposób na mówienie o sobie. Unika skandali, nie opowiada o swoim życiu prywatnym – a mimo to zainteresowanie jej prywatnością jest olbrzymie. Na krok nie odstępują jej paparazzi. Nic nie wskazuje na to, że teraz jej życie miałoby się zmienić.

 

Gratulujemy!

 

Kim jest mąż Adele, Simon Konecki?

Adele i Simon Konecki spotykają się prawdopodobnie od listopada od 2011 r. Pierwsze wiadomości o ich związku dotarły do mediów dwa miesiące później. Tabloidy co prawda donosiły, że wybranek wokalistki jest żonaty, jednak zdementowała ona wówczas te plotki i potwierdziła, że Brytyjczyk jest rozwiedziony od 2008 r. Z wcześniejszego związku ze stylistką Clary Fisher (ich małżeństwo trwało 4 lata, pobrali się w 2004 r.) ma córkę. Wcześniej był finansistą, natomiast obecnie zajmuje się m.in. dostarczaniem wody potrzebującym w Afryce (w tym celu powołał do życia organizację Drop4drop). Stworzył także firmę sprzedającą butelkowaną wodę pitną „Life Water”.

Pochodzi z  bardzo bogatej rodziny (w mediach krążą informacje, że jego rodzice mają willę w Miami o wartości... 5 milionów złotych!). Simon ukończył jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie – Eton College. Do tej samej placówki uczęszczał... książę William!

Jest starczy od brytyjskiej gwiazdy o 13 lat. W tym roku skończy 43 lata. Razem z artystką wychowują urodzonego w październiku 2012 r. syna Angelo Jamesa. Ma dwie siostry: Aleksandrę oraz Victorię. Posiada słowiańskie korzenie, niektórzy twierdzą, że część jego rodziny pochodzi z... Polski!

 

Przeczytaj też: Adele doprowadziła do płaczu Beyonce! Co wydarzyło się podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy?

TAGI #Adele

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.