bridget nielsen
Fot. instagram@bridgetnielsen
O NIEJ JEST GŁOŚNO

54-letnia była żona Sylvestra Stallone urodziła! 

Znamy płeć i imię dziecka!

Monika Katarzyna Krupska 25 czerwca 2018 17:00
bridget nielsen
Fot. instagram@bridgetnielsen

Była żona Sylvestra Stallone, Brigitte Nielsen urodziła! To piąte dziecko 54-latki z piątym obecnym mężem. Ojcem dziecka jest 39-letni model i barman Matti Dessi, z którym Brigitte jest związana od 2006 roku.  „Dzięki niemu stanęłam na własnych nogach, jestem szczęśliwa”, podkreślała w wielu wywiadach.  

Dziewczynnka czy chłopiec?

Ciąża byłej supermodelki lat 80'tych była tajemnicą prawie do samego końca. Gwiazda szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami dopiero pod koniec maja, czyli w ośmym miesiącu ciąży. „Rodzina się powiększa”, napisała na Instagramie Nielsen, czym zaskoczyła swoich fanów. Bo choć w dzisiejszych czasach późne macierzyństwo nie wydaje się niczym szokującym, to wiek wciąż dla pewnej grupy osób pozostaje przeszkodą. 

54-latka urodziła długo wyczekiwaną córeczkę. Z poprzednich związków ma czterech synów, z czego najstarszy Julian ma 34 lata. Oznacza to, że od nowego partnera jest młodszy o zaledwie 5 lat! Jak donosi magazyn People dziewczynka nazywa się Frida. 

„Jesteśmy szczęśliwi, że pojawiła się w naszym życiu piękna dziewczynka. To była długa, pełna wysiłku droga. Jeszcze nigdy nie kochaliśmy się tak jak teraz” powiedziała Nielsen magazynowi People. 

Co myślicie o późnym macierzyństwie?  

 

family getting larger ❤️ #me #family #brigittenielsen #babybump

Post udostępniony przez Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.