VIVA! VIDEO

Małgosia Socha czule o swojej mamie

Aktorka zdradziła nam, co podaruje jej z okazji zbliżającego się święta!

Artykuł sponsorowany 19 maja 2020 11:56

Małgosia Socha zwykle niechętnie dzieli się swoją prywatnością. Aktorka jest znana z tego, że bardzo ceni rodzinne relacje i nie pokazuje często w mediach społecznościowych czy wywiadach zbyt wielu osobistych kadrów. W rozmowie z nami podzieliła się jednak emocjonalnym wyznaniem dotyczącym swojej relacji z mamą i zdradziła, jaki prezent wybrała z okazji Dnia Matki. 

Małgorzata Socha z mamą
Fot. mat.prasowe

Małgosia Socha o swojej relacji z mamą

Podczas instagramowego live’a Małgosia podkreśliła, jak silna jest jej więź z mamą, wspominając zeszłoroczną sesję zdjęciową dla marki Apart, w której obie wzięły udział. „Rok temu (…) pokazałam światu moją piękną mamę, z czego jestem bardzo dumna” – podkreśliła aktorka, opowiadając o tym, jak miło wspomina współpracę na planie i doświadczenia związane z pierwszą sesją zdjęciową, w której brała udział jej mama. Fotografie stały się piękną pamiątką, którą obie panie umieściły w swoich domach na honorowym miejscu.
„Im jestem starsza tym bardziej nasze więzi się zacieśniają. Przez to, że sama jestem mamą to jeszcze bardziej doceniam trud, jaki włożyła moja mama w wychowanie mnie i mojego brata” - dodała Socha, emocjonalnie opowiadając o tym, jak cieszy się na zbliżające się święto i pokazując obserwatorom prezent, jaki przygotowała dla swojej mamy.

Co aktorka podaruje mamie z okazji Dnia Matki? 

bransoletka Apart
Fot. mat.prasowe

Bransoletka Apart z diamentem, którą wybrała Małgosia Socha.

Małgosia Socha w tym roku zdecydowała się, że obdaruje swoją mamę jedną z bransoletek dostępnych w ofercie marki Apart. Wybór padł na modną i nowoczesną bransoletkę na sznureczku z dwoma serduszkami. Jak podkreśla sama aktorka, jest to biżuteria wyrażająca emocje i świetnie pasująca do niezobowiązujących, codziennych stylizacji. Nie wiesz, co podarować swojej mamie z okazji jej święta? Idąc tropem Małgosi, warto sięgnąć po biżuterię z motywem serca. Ten ponadczasowy symbol wyraża szczere emocje, a w ofercie Apart znajdziesz mnóstwo propozycji, które z pewnością spodobają się każdej mamie! Dla niezdecydowanych świetnym wyborem będzie również karta podarunkowa, którą można zrealizować w salonach marki lub online. 

biżuteria Apart
Fot. mat.prasowe

Złota zawieszka z diamentem Apart, Puzderko z diamentem Apart, Srebrna zawieszka z cyrkonią Apart,  Kolczyki z kwiatkiem Apart, Srebrna bransoletka Apart.

Biżuteria Apart
Fot. mat.prasowe

Srebrny naszyjnik Apart, bransoletka z diamentem Apart, bransoletka z kolekcji Apart Beads, bransoletka z motywem serca Apart, karta podarunkowa Apart.

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.