Czy gwiazda jest do niej podobna?

Artykuł sponsorowany 3 maja 2019 14:34

Co w życiu Małgorzaty Sochy jest najważniejsze? Obecność najbliższych, wspólne chwile z rodziną i jej mama. Właśnie dlatego aktorka zdecydowała się wystąpić w kampanii Apart z okazji Dnia Matki ze swoją mamą, Bożeną. Musimy przyznać, że te zdjęcia są naprawdę wyjątkowe i obie panie wyglądają, jak gwiazdy! 

Małgorzata Socha o swojej mamie

Małgorzata Socha nieraz podkreślała w wywiadach, jak ważna jest w życiu jej mama. Dla gwiazdy chwile z nią spędzone, nawet tak wydawałoby się zwyczajne, jak choćby wspólne picie kawy i rozmowa, są bardzo cenne. Magię tych niezwykłych momentów odtworzyła marka Apart w swojej najnowszej kampanii. Na zdjęciach widzimy gwiazdę ze swoją mamą, które otwarcie pokazują swoją pełną ciepła, wyjątkową relację. W ten niezwykły nastrój pięknie wpisują się biżuteryjne nowości z linii Apart Beads Collection. Więź mamy z córką jest czymś szczególnym, a kiedy córka sama zostaje mamą, ta unikalna relacja staje się jeszcze silniejsza. Jej wyjątkowy charakter podkreślają bransoletki z kolekcji Beads z zawieszkami dedykowanymi mamie. Są nie tylko piękne, ale i zaklęto w nich nieuchwytną aurę uczuć!

Nowa kolekcja Apart Beads na Dzień Matki

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, a ty jeszcze nie masz prezentu? Podaruj jej bransoletkę z kolekcji Apart Beads z wyjątkową zawieszką! Zawieszka z napisem „Dla mamy”, „Mom”, „Lovely Mom” to świetny sposób na wyrażanie uczuć i pokazaniu swojej mamie, jak jest ważna dla nas. Taką zawieszkę możesz również podarować świeżo upieczonej mamie, które będą przypominać wyjątkowym dniu narodzin jej dziecka. Dzięki swobodzie tworzenia, jaką daje kolekcja Beads, możemy zrobić przepiękną, spersonalizowaną bransoletkę na Dzień Matki. Jesteśmy pewni, że taki prezent sprawi ogromną radość każdej mamie!  

Materiał powstał we współpracy z marką Apart

1/8
apart_malgorzata_socha_z_mama
Copyright @
1/8

Srebrna bransoletka Apart z kolekcji Beads.

2/8
apart_malgorzata_socha_z_mama
Copyright @
2/8

Srebrna zawieszka Apart z serduszkiem. 

3/8
apart_malgorzata_socha_z_mama
Copyright @
3/8

Srebrna zawieszka Apart w kształcie serca i z cyrkoniami. 

4/8
apart_malgorzata_socha_z_mama
Copyright @
4/8

Srebrna zawieszka Apart w kształcie mamy i dziecka. 

5/8
Copyright @
5/8

Srebrna zawieszka Apart z cyrkoniami. 

6/8
Copyright @
6/8

Srebrna zawieszka Apart z cyrkoniami w kształcie serca. 

7/8
apart_malgorzata_socha_z_mama
Copyright @Mat.prasowe
7/8

Srebrna zawieszka Apart w kształcie serca. 

8/8
apart_malgorzata_socha_z_mama
Copyright @Mat.prasowe
8/8

Srebrna zawieszka Apart w kształcie serca. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.