Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
historie miłosne

Pocałunkiem na wizji zaszokowali widzów Tańca z Gwiazdami. Temat rozstania Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego wrócił po latach

„Nasz związek przestał mieć rację bytu...”

Marcjanna Maryszewska 19 lipca 2023 15:50
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Krótki, acz namiętny związek Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego rozkwitał na planie Tańca z gwiazdami. Pomimo sympatii fanów nie udało im się wytańczyć Kryształowej Kuli. Nie miało to jednak znaczenia, gdyż dla aktorki i jej dziesięć lat starszego partnera liczyła się jedynie miłość. "Przeżywaliśmy skrajnie różne emocje. To nas do siebie zbliżyło" — deklarowała aktorka w jednym z wywiadów. Poważnie myśleli o wspólnym życiu, lecz z czasem zaczęli się od siebie oddalać...

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański — historia miłości

Ona była młodziutką, cieszącą się niemałą popularnością aktorką, on dziesięć lat starszym tancerzem z doświadczeniem. Po raz pierwszy spotkali się na sali ćwiczeniowej, przygotowując do udziału w wiosennej edycji tanecznego show, emitowanego wiosną 2014 roku. Setki godzin spędzonych razem, bliskość i kontakt cielesny zrobiły swoje... Klaudia Halejcio i Tomasz Barański nie byli pierwszymi, którzy oddali się płomiennej namiętności... Przekładała się ona na fantastyczne występy, czym przekonali do siebie telewidzów, stając się równocześnie jedną z najpopularniejszych par w programie.

Klaudia Halejcio, Tomasz Barański, Warszawa, 07.03.2014

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Nie brakowało również kontrowersji w postaci gorącego pocałunku na oczach milionów widzów! Niestety nawet rosnące zainteresowanie nie poprowadziło ich do zwycięstwa. Za to sam udział w programie zaowocował pięknym związkiem, który ogłosili oficjalnie tuż po finale. 24-letnia gwiazda i jej dekadę starszy partner wyjaśniali, że uczucie rozwijało się z czasem. "Spędzaliśmy ze sobą długie godziny podczas prób, przeżywaliśmy skrajnie różne emocje. To nas do siebie zbliżyło. Parą oficjalnie zostaliśmy dopiero po finale" — tłumaczyła Klaudia Halejcio w rozmowie z Galą.

CZYTAJ TAKŻE: Połączył ich taniec. Od lat tworzą zgrany duet. Oto romantyczna historia miłości Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

Nie mieli niczego do ukrycia. O ich relacji wiedzieli wszyscy, gdyż para nie szczędziła sobie publicznych czułości. "Nie mam problemów z okazywaniem uczuć. Mimo że od początku naszego związku towarzyszyli nam paparazzi, chętnie przytulam Klaudię w miejscach publicznych. Nie zastanawiam się, jak może to zostać odebrane", mówił partner aktorki w Gali. Zainteresowanie mediów zdawało im się nie przeszkadzać, w przeciwieństwie do wielu innych par.

Klaudia Halejcio, Tomasz Barański, Warszawa, 09.05.2014

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zakończyli związek nagle. Temat rozstania wrócił po latach

Miłość tancerzy przetrwała dwa lata — zdawali się szczęśliwi i mocno zakochani, lecz nawet to nie wystarczyło do postawienia stabilnych fundamentów dla wspólnej przyszłości. Niespodziewanie do mediów trafiła informacja o rozstaniu, ku rozpaczy najwierniejszych fanów swoich ulubieńców. Spekulowano na temat potencjalnych przyczyn zakończenia relacji, lecz sama Klaudia Halejcio w końcu zabrała głos.

ZOBACZ TAKŻE: Ich uczucie rozkwitało na oczach milionów widzów. Medialne zainteresowanie zrujnowało związek Rafała Mroczka i Anety Piotrowskiej

Okazało się wówczas, że czas — a raczej jego brak — okazał się głównym wrogiem dla ich miłości. Liczne zobowiązania zawodowe sprawiały, że tancerz i jego ukochana zaczęli się od siebie oddalać. Zdarzało się, że spotykali się zaledwie trzy razy w miesiącu. "Doszliśmy do wniosku, że nasz związek przestał mieć rację bytu. Oboje byliśmy w ciągłych rozjazdach, a to nie pomaga budować relacji. Dziś jednak chcę pamiętać tylko te dobre chwile, które były między nami, i nie analizować ciągle, co poszło nie tak" — ujawniła aktorka na łamach czasopisma Flesz. Tomasz Barański również zabrał głos. "Nie dzwonimy do siebie każdego dnia. Nasze drogi jakoś się rozeszły i tyle, co mogę powiedzieć na ten temat. Życzę jej szczęścia, jak każdemu" — padło w rozmowie z JastrząbPost. Wcześniej deklarował, że wciąż utrzymują ze sobą kontakt i starają się utrzymywać poprawne relacje.

Klaudia Halejcio, Tomasz Barański, Warszawa, 23.11.2015

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Zdawało się, że byli partnerzy w najgorszym przypadku rozeszli się w neutralnej atmosferze, lecz wypowiedź gwiazdy z 2021 roku ponownie przypomniała internautom o nieudanym związku. Klaudia Halejcio w wywiadzie udzielonym Żurnaliście wyznała, że ma za sobą trudną relację z osobą, która zmagała się z problemami zdrowotnymi. Fani natychmiast skojarzyli sytuację z Tomaszem Barańskim, który w 2014 chorował na nowotwór nerki — pomimo że podczas rozmowy nie padło żadne konkretne nazwisko.

"Miałam też taki bardzo trudny związek. Byłam z osobą, która była chora i wydawało mi się, że taką mam misję, że mam pomóc. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała. Miałam parę zawodów w swoim życiu, z których ciężko mi się było podnieść" — zwierzała się celebrytka. Tajemniczemu mężczyźnie nie szczędziła gorzkich słów, nazywając go nawet draniem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Martyna Wojciechowska odwołała ślub z Leszkiem Czarneckim. Uciekła w góry, by myśleć, co dalej...

Żadne z nich nigdy więcej nie wracało do zaistniałej sytuacji. Dziś to już przeszłość, oboje skupieni są na sobie i swoich najbliższych. Od rozstania tej dwójki wiele się zmieniło — Klaudia Halejcio zaznała upragnionej stabilizacji u boku biznesmena Oskara Wojciechowskiego, któremu urodziła córeczkę Nel. Tymczasem Tomasz Barański stworzył udany związek z modelką Michaliną Warulik.  

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, Taniec z Gwiazdami, Warszawa, 21.03.2014

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.