książęca rodzina z Monako
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
Królewskie życie

Dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta skradły show podczas narodowego święta w Monako

My wciąż patrzymy również na stan zdrowia Charlene

Aleksandra Frankowska 21 listopada 2022 16:02
książęca rodzina z Monako
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

W Monako odbyły się państwowe uroczystości z okazji narodowego święta. Księżnej Charlene oraz księciu Albertowi towarzyszyły dzieci, Gabriella i Jacques. Najmłodsi z rodziny królewskiej skradli show. Jak oni szybko rosną!

ZOBACZ TEŻ: 8 rzeczy, których nie wiesz o księżnej Charlene z Monako. Niektóre z nich są zaskakujące!

Księżna Charlene na uroczystościach państwowych Monako

Księżna, która bardzo długo nie pokazywała się publicznie z uwagi na swój zły stan zdrowia, wróciła jakiś czas temu do oficjalnych obowiązków. Regularnie pojawia się u boku męża. Złośliwi mówią, że robi dobrą minę do złej gry. Inni dopatrują się przełomu w ich małżeństwie, ponieważ publicznie składają sobie pocałunki i trzymają się za ręce. Jedno jest pewne – Charlene wygląda naprawdę dobrze i możemy powiedzieć, ze wróciła już do formy po wcześniejszych perturbacjach. Liczymy, że w takiej kondycji będzie już zawsze.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Księżna Charlene opowiedziała o wybryku swojej córki

Księżniczka Gabriella i książę Jacques podczas państwowych uroczystości w Monako

Kilka dni temu rodzina książęca wraz z dziećmi wzięła udział w narodowym świecie Monako. Z tej okazji cała czwórka odświętnie ubrana, celebrowała ważny dzień swojego kraju. Księżniczka Gabriella i książę Jacques skradli ten dzień, a obiektywy fotoreporterów skierowane były przede wszystkim na nich. Uwagę zwróciły ich eleganckie stroje, a w przypadku małego księcia – uroczy mundur. Przepięknie salutował on również wraz ze swoim ojcem. Widać, że już jest przygotowywany do swoich przyszłych obowiązków. Ich mama opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie bliźniaków. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.