Sanah,Mrozu,Zawiałow
Fot. materiał promocyjny
ZE ŚWIATA MUZYKI

Przed nami koncertowe wakacje! Znamy artystów, którzy wystąpią w ramach Letnich Brzmień

Mrozu, sanah i Daria Zawiałow to tylko początek listy...

Rafał Kowalski 12 maja 2022 09:02
Sanah,Mrozu,Zawiałow
Fot. materiał promocyjny

To lato przyniesie nam wiele dobrej muzyki! Na mapie Polski zaroiło się od ogłoszonych i potwierdzonych festiwali. Jednym z nich jest  trasa koncertowa Letnich Brzmień 2022, która zawita aż do 13 miast. 22 artystów da w sumie około 120 koncertów!

Kto wystąpi na trasie Letnie brzmienia 2022?

W programie Letnich Brzmień zagra wyjątkowa, muzyczna game changerka Brodka, słynąca z energetycznych koncertów i intrygujących stylizacji Mery Spolsky, Artur Rojek łączący zachodnią alternatywę z popularnymi przebojami oraz Daria Zawiałow, która swoją rockową energią zabiera publiczność do innego świata. Tłum rozgrzeją też artyści, których solowe kariery nabierają muzycznych rumieńców, jak Vito Bambino, IGO i Sobel.

Natalia Przybysz
Fot. materiał promocyjny

Z repertuarem „Zaczynam się od miłości”, czyli niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory, wystąpi Natalia Przybysz, z kolei w świat jazzu wprowadzi Kuba Badach. Nie zabraknie także znakomitych duetów, jak pop-folkowy Kwiat Jabłoni czy wszechstronnych muzyków z KARAŚ/ROGUCKI. Swoją ponadprzeciętną wrażliwością i poetyckimi piosenkami oczaruje Kortez i artysta totalny Ralph Kaminski. W świat porywającego pop-soulu zabierze publiczność MROZU a w rapowe rewiry – Tymek. Letnie Brzmienia to również koncerty charyzmatycznych wokalistek, jak Ania Dąbrowska, Nosowska, sanah i Kaśka Sochacka oraz rockowe riffy od Zalewskiego i kultowego zespołu KULT.

CZYTAJ TEŻ: „Moje piosenki są częścią mnie”. Edyta Geppert o wielkiej pasji, jaką jest dla niej muzyka

Bilety są już w sprzedaży na letniebrzmienia.pl. Można zakupić pojedyncze wejściówki od 79zł a także karnety za 279 złotych, które uprawniają do wejścia na trzy wybrane koncerty.

Co ciekawe, zwieńczeniem tegorocznego cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowy Finał Letnich Brzmień w Poznaniu. Ralph Kaminski, Arek Kłusowski, Ofelia, bryska to pierwsi ogłoszeni artyści i artystki Finału Letnich Brzmień (10-11.09.2022 r). Nie możemy się doczekać! 

sanah
Fot. materiał promocyjny

Zalewski
Fot. mat.prasowy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.