Cher, Alexander Edwards, 2022
Fot. joce zerojack/Bauer-Griffin/GC Images
O TYM SIĘ MÓWI

Synowie Cher niepokoją się o mamę. Powodem jest nowy partner wokalistki, dla którego jest w stanie odwrócić się od rodziny

„Nie chce zrozumieć, że oni się martwią i naprawdę próbują jej pomóc", czytamy

Karol Sowa 12 marca 2023 19:56
Cher, Alexander Edwards, 2022
Fot. joce zerojack/Bauer-Griffin/GC Images

Cher od wielu lat jest niekwestionowaną królową popu. Jej utwory nucą kolejne pokolenia. W życiu zawodowym osiągnęła niemal wszystko. A jak wygląda jej codzienność poza pracą? Obecnie jest w związku z Alexandrem Edwardsem, który jest od niej o 40 lat młodszy. Co więcej, chce z nim wziąć ślub. Dla niego planuje też zmienić testament. Jej synowie jednak mają co do tego wiele wątpliwości... Czy Cher dla nowej miłości odwróci się od rodziny?

Dlaczego synowie Cher martwią się o mamę?

Aktualnie Cher związana jest z Alexandrem Edwardsem, który jest od niej o 40 lat młodszy. Wokalistka nie ukrywa, że ponownie czuje motylki w brzuchu. Co więcej, planuje nawet potajemny ślub w Las Vegas. Piosenkarka nie ma żadnych wątpliwości, że producent muzyczny jest jej wielką miłością. To właśnie z nim chce dzielić resztę swojego życia. 

Okazuje się jednak, że synowie 76-latki mają co do tego pewne wątpliwości. Chaz Bono i Elijah Blue Allman nie popierają nowego związku matki. „Cher jest wściekła, że Chaz i Elijah są przeciwni jej małżeństwu. Ona obwinia ich za przyćmienie jej szczęścia z Aleksandrem. Nie chce zrozumieć, że oni się martwią i naprawdę próbują jej pomóc. Niestety, wydaje się, że w rodzinie narastają nieporozumienia", wyjaśnia informator Woman's Day.

Zagraniczne media podkreślają, że dzieciom wokalistki nie chodzi o majątek. „Elijah i Chaz nie przejmowali się pieniędzmi Cher – zauważając, że oboje mają własne kariery – ale po prostu boją się, że ich matka zbyt szybko tak poważnie angażuje się w relację z mężczyzną, którego nie zna", dodaje informator. [cyt. JastrząbPost].

Co ciekawe, przyjaciele piosenkarki również martwią się o Cher. Tłumaczą jej, żeby posłuchała synów, jednak ona konsekwentnie broni swojego stanowiska. Radar Online dodaje, że gwiazda chce również zmienić swój testament. „Rozmawia ze swoimi prawnikami o zmianie jej testamentu, tak aby Alex był jej jedynym spadkobiercą", czytamy. Syn gwiazdy — Chaz dodaje, że producentowi zależy jedynie na pieniądzach. „Uważa, że wykorzystuje Cher i zależy mu wyłącznie na jej majątku i znajomościach w branży muzycznej", piszą zagraniczne media. „Prawie za nic nie zapłacił, odkąd on i Cher spotkali się w Paryżu we wrześniu ubiegłego roku". 

Synowie piosenkarki mają nadzieję, że ich matka nie odwróci się od nich, ponieważ od zawsze najważniejsza była dla niej rodzina. 

CZYTAJ TEŻ: Karolina Szostak z mamą Marylą: „Ścieranie się to nasza codzienność”. A kto pierwszy przeprasza?

Cher i jej synowie: Elijah Blue Allman, Chaz Bono, 1981 rok

Cher, synowie, Elijah Blue Allman, Chaz Bono
Fot. Harry Langdon/Getty Images

Kim jest Alexander Edwards, nowy partner Cher?

37-latek jest znanym producentem muzycznym. Pracuje dla niezależnej wytwórni słynnego rapera — Tygi - Last King Records. Co więcej, jest ojcem 3-letniego syna — Slasha.

Od listopada 2022 roku Cher i Alexander nie ukrywają swojego związku. Co więcej, w grudniu ubiegłego roku artystka opublikowała zdjęcie z ukochanym na swoim profilu na Twitterze. Na fotografii mogliśmy wówczas dostrzec pierścionek zaręczynowy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz i Paweł Domagała w ogniu krytyki. Fani pytają: „Czy można skompromitować się bardziej?"

Cher, Alexander Edwards

Cher, Alexander Edwards
Fot. Jon Kopaloff/Getty Images

TAGI #Cher

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.