Andrzej Seweryn z synem
Fot. FiPAK / Forum
O tym się mówi!

Syn Andrzeja Seweryna poszedł w ślady ojca. Robi karierę we Francji

"Rozumiecie, jak bardzo się cieszę!”

Aleksandra Frankowska 14 października 2023 12:49
Andrzej Seweryn z synem
Fot. FiPAK / Forum

Syn Andrzeja Seweryna, Maximilien poszedł w ślady ojca. W swoim portfolio ma już kilka roli w znanych produkcjach, a ojciec nie kryje dumy. Szykują się kolejne produkcje z jego udziałem!

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Seweryn gorzko o błędach wychowawczych. „Dzieci mają prawo do pretensji do mnie i nie żądam od nich, żeby o tym zapomniały"

Andrzej Seweryn dumny z syna

Ze związku z Francuską, Mireile Maalouf, Andrzej Seweryn ma syna Maximiliena. Przystojny, młody aktor robi karierę we Francji, co jednak nie oznacza, że talentu nie odziedziczył po ojcu. Ten pęka z dumy z uwagi na osiągnięcia swojego potomka. Kariera aktorska nie jest prosta, a Maximilien świetnie radzi sobie we francuskim show-biznesie.

Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, Mireille Maalouf
Fot. Zenon Kornik / Forum

Maximilien Seweryn został aktorem

Syn Andrzeja Seweryna ma na swoim koncie role w wielu ciekawych produkcjach zagranicznych. Zagrał między innymi w "Fearless", "Plebsie", "Wersalu. Prawie krwi", "Stacji Berlin" i "Valerianie. Mieście tysiąca kopuł". Już w tym roku do kin wejdą kolejne filmy, w których zagrał, czyli "Emperor" w reżyserii Lee Tamahoriego i "Notre-Dame brûle" Jeana-Jacquesa Annauda.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Andrzej Seweryn pokazał dawno niewidzianego syna. Zdjęcia z Maximilienem podbijają sieć

Poza aktorstwem, jego wielką pasją jest również muzyka. Gra i śpiewa w zespole Buffalo Clash. Andrzej Seweryn chętnie dzieli się sukcesami syna na swoim Instagramie.

Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, syn
Fot. VIPHOTO/East News

„Już niedługo premiera filmu Jean Jacquesa Annaud NOTRE DAME PŁONIE. Jedną z głównych ról gra w nim mój syn, @maximilienseweryn. Rozumiecie, jak bardzo się cieszę!” - napisał na Instagramie.

Maximilien, który był gościem Dzień Dobry TVN tak, tak z kolei opisał relacje z ojcem.

"Jest świetnym ojcem, nawet jeżeli nie zawsze był obecny fizycznie obok nas. Wiadomo, żyjemy w różnych krajach, a tata ma mnóstwo pracy i różnych obowiązków, a ja oczywiście też mam swoje życie, ale regularnie rozmawiamy, jesteśmy w stałym kontakcie. Zawsze tak było, od kiedy byłem dzieckiem. Zawsze miał dużo pracy, ale też zawsze w jakiś sposób znajdował czas na bycie z członkami rodziny, bycie w pobliżu, także był świetnym ojcem" - podsumował. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.