MUZYKA

Wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet od... Rafała Szatana! 

„Życie zmieniasz w sen’’ to nowy singiel artysty!

Damian Duda 8 marca 2018 14:30

Bez wątpienia są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ona — uwielbiana blondynka, która swoim talentem skradła serce milionów widzów. On — świetny wokalistka realizujący się nie tylko w swojej pracy, ale również jako... wspaniały mąż i ojciec. W rozmowie z VIVĄ! niejednokrotnie wspominali, że połączenie tych wszystkich funkcji nie jest łatwe, jednak dzięki wzajemnemu wsparciu z powodzeniem udaje im się to pogodzić. I, co najważniejsze, nikt z nich nie zapomina o... sobie!

Rafał Szatan — „Życie zmieniasz w sen’’

Czy dla Rafała było problemem, że jego żona jest bardziej znana? Nic bardziej mylnego! „Nigdy nie patrzyłem na to pod tym kątem, że Basia jest bardziej znana… Jesteśmy na takim etapie w naszym życiu zawodowym, że każde robi to, co kocha, spełnia się zawodowo w 100 procentach! I to jest najfajniejsze! Basia dużo gra, ja dużo koncertuję, nagrywam, a do tego udaje nam się również wspólnie tworzyć projekty muzyczne czy spektakle’’, podkreślił mąż Barbary Kurdej-Szatan w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!.


Wokalista wyszedł z cienia popularnej żony. I, jak się okazuje, to była świetna decyzja! Internauci są zachwyceni singlem Rafała Szatana. Piosenka „Życie zmieniasz w sen’’ została zadedykowana Basi. A data jej premiery, czyli 14 lutego — Walentynki, nie była przypadkowa. 

Pierwszy singiel jest zapowiedzią debiutanckiej płyty, która już niebawem pojawi się na półkach sklepów muzycznych w całej Polsce. Kiedy dokładnie? Tego Rafał nie chce zdradzić. Teksty oraz muzyka są mocno zainspirowane wydarzeniami z życia artysty.

„Każde robi to, co kocha, spełnia się zawodowo w 100 procentach!’’

My już nie możemy się doczekać płyty Rafała Szatana, a tym samym z okazji Dnia Kobiet postanowiliśmy Wam, nasze Czytelniczki, złożyć najszczersze życzenia! Abyście nigdy nie zapominały o sobie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.