Kwiat Jabłoni
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Nadali nowe życie klasykowi. Kwiat Jabłoni z utworem Miasto Słońca w zaskakującej odsłonie!

To idealny kawałek na lato!

Gabriela Czernecka 6 sierpnia 2020 10:55
Kwiat Jabłoni
Fot. Mat. prasowe

Fenomen polskiej sceny muzycznej. Duet bratersko-siostrzany, czyli Kwiat Jabłoni wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków. Jeśli chcecie poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędzacie  tegoroczne wakacje, to utwór, który zdecydowanie powinen znaleźć się na waszej playliście! 

Kwiat Jabłoni - Miasto Słońca

Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Z piosenką Eldo zmierzył się Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek, a ich wersja  wzbogacona o wrażliwość duetu i przebojową aranżację, to kolejna udana próba wykonania miejskiego hymnu w sposób, który wprowadza nas w wakacyjny, festiwalowy klimat. 

To nie pierwszy raz, kiedy klasyki rapera na warsztat biorą inni muzycy. Eldo to jedna z najbardziej lirycznych postaci polskiego hip-hopu. Jego teksty doceniają nie tylko fani gatunku, ale też i sami artyści, zaangażowani m.in. w projekt Albo Inaczej, którzy nieraz podejmowali się interpretacji stworzonych przez niego singli. Teraz do ich grona dołączył również Kwiat Jabłoni.

Lato w mieście to czas pełen muzyki, słońca i dobrej zabawy. To wszystko (i znacznie więcej) znalazło się w spektakularnej animacji, która towarzyszy singlowi i opowiada o zmierzaniu na miejski festiwal. Zobaczcie i posłuchajcie najnowszego kawałka zespołu Kwiat Jabłoni.  

TAGI #muzyka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.