Kora w poruszających słowach o swoim stanie zdrowia!

Konrad Szczęsny 3 kwietnia 2018 16:00

Zmagania Kory z nowotworem śledziła cała Polska. U wokalistki pod koniec 2013 roku zdiagnozowano genetycznego raka jajnika. Na szczęście chorobę udało się spacyfikować, zaś ostatnio było głośno o tym, że artystka nagrywa nowy materiał i planuje powrót na scenę! W najnowszym wywiadzie dla Uwagi! TVN Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia.

Kora i swoim stanie zdrowia w Uwadze! TVN

Wokalistka Maanamu zapewniła, że choć teraz czuje się świetnie, jakiś czas temu miała duże problemy zdrowotne.

„Rok temu byłam jeszcze bardzo słaba. Dziś jestem dużo silniejsza. Jakbym się czuła tak jak teraz, to mogłabym żyć 1000 lat. Takiego roku nie pamiętam, był cudowny”, zapewniła wyraźnie rozradowana.

I dodała, że jeszcze rok temu jej stan był bardzo poważny.

„Byłam bardzo, bardzo słaba. Doprowadziłam się do takiego stanu, wykończenia totalnego, za mało korzystałam ze świata, ze mało korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam, za dużo pracowałam, za mało odpoczywałam”, zwierzyła się przed kamerami Kora.

Czy Kora wróci na scenę i wyda nową płytę?

„Dzięki temu, że jestem w remisji, mogę robić to, to i to, a nawet myślę o pracy, o której w ogóle nie myślałam, że powstanie taka idea”, potwierdziła. Czy Kora wyruszy w trasę koncertową?

Tego jeszcze nie wie, choć zapewnia, że bardzo by chciała. To jednak wiąże się z wieloma treningami wokalnymi tak, aby na scenie wypaść wiarygodnie i nie rozczarować publiczności.

„To jest wielkie wyzwanie. Ale oczywiście, gdyby cokolwiek było robione, to tylko i wyłącznie taki projekt. Bo czy ja się przygotuję do jednej piosenki, czy ja się przygotuję do trasy, to tyle samo pracy”, potwierdziła.

Fani Maanamu i Kory zapewniają, że nie mogą doczekać się powrotu idolki do tworzenia nowej muzyki!  

1/5
Kora i Kamil Sipowicz, Viva! lipiec 2016 MT
Copyright @Bartek Wieczorek/ LAF AM
1/5

Kora w najnowszym wywiadzie wyznała, że jeszcze nie wie czy zdecyduje się wrócić na scenę. Byłoby to bowiem dużym wyzwaniem dla jej organizmu.

2/5
Kora i Kamil Sipowicz
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

Kora podkreśliła jednak, że ostatni rok był dla niej przełomowy i dzisiaj czuje się już świetnie.

3/5
Kora i Kamil Sipowicz
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5

Kora zwierzył się jednak przed kamerami, że rok temu była jeszcze bardzo słaba.

4/5
Kamil Sipowicz
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Kora skupia się obecnie przede wszystkim na malarstwie i tworzeniu poezji. Powoli myśli również o muzyce, jednak nie zdecydowała czy i kiedy powróci na scenę.

5/5
Kora i Kamil Sipowicz
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/5

Kora wyznała, że póki co stara się jak najwięcej odpoczywać i dbać o siebie.

„Dzięki temu, że jestem w remisji, mogę robić to, to i to, a nawet myślę o pracy, o której w ogóle nie myślałam, że powstanie taka idea”, potwierdziła.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.