Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agentka Chylińskiej ostro o krzywdzących plotkach. „Nie trzeba podtekstów”

Jej słowa nie pozostawiają złudzeń...

Konrad Szczęsny 16 września 2023 08:43
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Na scenie jest od 30 lat. Zachwyca kolejnymi wcieleniami muzycznymi i wizualnymi. Prywatnie zaś Agnieszka Chylińska jest żoną tajemniczego Marka i matką trójki dzieci. Niestety, jakiś czas temu zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych i podpis pod nim, wywołały falę spekulacji. Niektórzy internauci zaczęli pisać o „tajemniczej kobiecie” i sugerowali, że artystka pozostaje z nią w intymnej relacji. Teraz do wszystkiego odniosła się sama zainteresowana, ujawniając całą prawdę.

Agnieszka Chylińska i Joanna Ziędalska-Komosińska: przyjaźń, relacja. Kim jest agentka artystki?

Jest jej serdeczną przyjaciółką, wielkim wsparciem i powierniczką. Gdy się poznały, Agnieszka Chylińska – jak wspominała w jednym z wpisów w sieci – była w zawodowym dołku i spodziewała się dziecka. Mało kto w nią wierzył, mało kto kierował w jej stronę słowa wsparcia. Ona sama, będąc na życiowym zakręcie nie wiedziała, w którą stronę chce iść.

Wówczas poznała Joannę Ziędalską-Komosińską, która urzekła ją swoją postawą pełną empatii. Od tamtej pory tworzą zawodowy duet, zaś prywatnie mocno się wspierają. Wiedzą, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. „Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie, gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub „nie przynosiłam dochodów”. W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki, Joasia”, pisała pod zdjęcie w 2021 roku artystka.

Niedawno zaś, odnosząc się do najnowszego krążka „Never ending sorry”, który w krótkim czasie odniósł wielki sukces i pokrył się platyną, przyznała, że za jej agentką bardzo trudny czas. Z dnia na dzień straciła męża i została sama z dziećmi. Nie sprawiło to jednak, że odwróciła się od Agnieszki Chylińskiej – wręcz przeciwnie.

Codziennie budzę się z poczuciem ogromnej wdzięczności za każdy dobrze przeżyty dzień. Mój i moich Bliskich. I Jej. Joasi – kobiety, która mnie do nagrania tej właśnie płyty natchnęła. Dmuchnęła w moje skrzydła. Jak to Ona. Od prawie 20 lat”, zakończyła emocjonalny wpis wokalistka.

Czytaj także: Wspierają się w życiu zawodowym i prywatnym, wiedzą o sobie wszystko. Agnieszka Chylińska jest blisko ze swoją agentką

Agentka Chylińskiej przerwała milczenie. Ostro skomentowała plotki o relacji

Niestety, zdjęcie, które zostało opublikowane w 2021, niespodziewanie wywołało falę plotek i spekulacji. Widać na nim było obie kobiety, które trzymają się za rękę. „Od 16 lat razem. Mój anioł stróż. Moja agentka. Przy niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem”, podpisała je Agnieszka Chylińska.

I mimo tego, że od lat jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci, niektórzy sugerowali, że obie panie łączy coś więcej niż przyjaźń. W końcu agentka artystki zabrała głos i stanowczo odniosła się do tych rewelacji.

Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********ch w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać”, grzmi Joanna Ziędalska-Komosińska w rozmowie z serwisem Wp.pl.

Wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze. Wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów”, ucięła.

Jej słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do natury tej relacji.  

Czytaj także: Pierwsze małżeństwo Agnieszki Chylińskiej rozpadło się nagle. Trwało zaledwie 16 miesięcy

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.