Whitney Houston
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MUZYKI

12-latka śpiewa piosenkę Whitney Houston. Niezwykłe wykonanie przejdzie do historii!

Justine zmierzyła się z utworem „One moment in Time”

Gabriela Czernecka 26 sierpnia 2020 17:52
Whitney Houston
Fot. Getty Images

Są występy, które zapisują się w historii. Ten dwunastoletniej Justine z pewnością jest jednym z nich. Dziewczynka podczas półfinału brytyjskiego The Voice Kids wykonała legendarny utwór Whitney Houston. Jej interpretacja zachwyciła nie tylko jurorów, ale także zgromadzoną w studio publiczność! Zbliżyła się do oryginału?

12-latka śpiewa piosenkę Whitney Houston One moment in Time

Whitney Houston to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na całym świecie. Jej utwory próbują wykonywać różni artyści, ale nie każdy jest w stanie nawet zbliżyć się do oryginalnego wykonu. Przypomnijmy, że piosenka One Moment in Time napisana została specjalnie na Letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbyły się w 1988 roku. Teraz z niezwykłym utworem postanowiła zmierzyć się nastoletnia dziewczynka. W 4. edycji muzycznego show The Voice Kids w Wielkiej Brytanii 12-letnia Justine wykonała utwór Whitney Houston. Jej występ zachwycił jurorów. Zobaczcie niezwykle wykonanie dwunastolatki. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.