Mariola Bojarska-Ferenc
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki, zdjęcie Marlena Bielinska/MOVE
PREMIERA KSIĄŻKI

To ona przecierała szlaki Chodakowskiej i Lewandowskiej. Mariola Bojarska-Ferenc powraca z nową książką

Olga Figaszewska 1 grudnia 2016 11:15
Mariola Bojarska-Ferenc
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki, zdjęcie Marlena Bielinska/MOVE

12 października na rynek trafiła najnowsza publikacja Marioli Bojarskiej-Ferenc „Życie ma smak”, która stanowi uzupełnienie autorskiej kolekcji dziennikarki.  

 

Mariola Bojarska-Ferenc, sprawnością i energią może zawstydzić niejedną 20-latkę. Sama mówi o sobie, że jest po prostu dojrzałą kobietą, ale nie wygląda na swój wiek. Czego to zasługa? Dziennikarka uprawia zdrowy styl życia. Podstawą jest zbilansowana dieta.  Nie ma wątpliwości, że jedzenie ma duży wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną.

 

Zobacz też: Mariola Bojarska-Ferenc: „Każdą chwilę chcę spędzać najpiękniej, jak się da”. Zdjęcia z sesji!

 

Smakuj życie


Książka jest przewodnikiem po zdrowej kuchni dla ludzi w każdym wieku. Autorka serwuje nam zestaw ponad stu sposobów na stworzenie najprostszych sałat, dań bez soli, przepisy na śniadania, obiady, kolacje czy desery i podpowiada, co jeść przed i po treningu. Mariola Bojarska-Ferenc zabiera nas w podróż po smakach świata (Nigeria, Maroko, Francja, Włochy), podpowiada jak rozpocząć swoją przygodę z racjonalnym odżywianiem, a nie przejadaniem się. Nie zabraknie też rozdziału, który zaciekawi wszystkich miłośników zdrowego jedzenia, poświęconego naturalnym, nieprzetworzonym produktom, bogatym w cenne dla naszego organizmu składniki odżywcze.

 

„Jest tu wszystko potrzebne do tego, by rozpocząć przygodę ze zdrową kuchnią. Zdrowo się odżywiając, zyskasz energię do życia” - mówi Mariola Bojarska-Ferenc.

 

Każdy kto regularnie ćwiczy, otrzyma informacje dotyczące właściwych dawek „paliwa” na kolejny dzień. Dla tych, którzy sportem się nie zajmują, otrzymają porady jak prawidłowo dbać o zdrowe odżywianie. Kubki smakowe miłośników zdrowego jedzenia pobudzą z pewnością apetyczne zdjęcia ilustrujące przepisy, jak również inspirację.

 

Mariola Bojarska-Ferenc
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki

 

Najnowsza książka Marioli Bojarskiej-Ferenc „Życie ma smak”

 

Mariola Bojarska-Ferenc od lat motywuje kobiety do pracy nad sobą za pomocą mediów, programów autorskich. W swojej najnowszej książce pokazuje własne doświadczenie i przebytą drogę, dzięki którym stała się niekwestionowaną koneserką zdrowego odżywiania.

 

We wtorek 29 listopada odbył się wieczór autorski towarzyszący premierze książki "Życie ma smak" Marioli Bojarskiej-Ferenc. Autorka spotkały się z gośćmi i dziennikarzami w w studiu tańca Dansinn by Malitowski przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.

Premierę swoją obecnością uświetnili m.in.: Karolina Gorczyca, Ilona Felicjańska, Karol Strasburger, Dorota Soszyńska, Leszek Miller i dr Krzysztof Gojdź.

 

Mariola Bojarska-Ferenc
Fot. materiały prasowe
Mariola Bojarska-Ferenc z towarzystwie Doroty Soszyńskiej podczas wieczoru autorskiego

 

Polecamy też: „Młodzi mają więcej problemów z seksem niż dojrzali”. Mariola Bojarska-Ferenc przełamuje stereotypy dotyczące wieku

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?