Zaskoczeni?

Monika Katarzyna Krupska 17 września 2018 12:30

Na ten film Polacy musieli czekać aż 30 lat! Już za kilka miesięcy na ekrany kin wejdzie trzecia część znakomitego Kogla Mogla. Scenarzystka Ilona Łepkowska zdradziła fanom, jak potoczą się losy bohaterów. Wiemy m.in., że małżeństwo Kasi Solskiej nie przetrwa próby czasu,  będzie ona prowadziła wiejską szkołę oraz samotnie „wychowywała” trzydziestoletniego syna! Jakie niespodzianki nas jeszcze czekają?

Kto zagra w Koglu-Moglu? 

W Miszu-Maszu czyli koglu-moglu III znów zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna czy Katarzynę Łaniewską . Akcja filmu dzieje się 30 lat później, co za tym idzie pojawią się nowi bohaterowie. Nie wiadomo jeszcze, kogo Ilona Łepkowska widzi w roli syna docenta Mariana Wolańskiego - Piotrusia. Ale jak donoszą tabloidy w jego siostrę wcieli się Aleksandra Hamkało! Producenci chcą, aby Ola wdała się w romans z synem Kasi. Tu kilka tygodni temu spekulowano, że pewną rolę ma Antoni Pawlicki, jednak nie udało mu się podpisać kontraktu.

Jak donosi dalej Fakt Wolańscy będą stali przed jeszcze jednym sporym problemem. Ich pierworodny ma zakochać się w sporo starszej kobiecie. W tej roli podobno Łepkowska widzi Katarzynę Skrzynecką! 

„Jej postać będzie bardzo zabawna. Do wielu humorystycznych sytuacji dojdzie szczególnie wtedy, gdy będzie musiała stawić czoła swojej teściowej”, czytamy w dzienniku. 

Też nie możecie się doczekać?  

1/5
Grażyna Błęcka-Kolska
Copyright @forum
1/5

Grażyna Błęcka-Kolska, tak jak 30 lat temu wystąpi w roli Kasi Solskiej 

2/5
Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka na wakacjach w Grecji
Copyright @Instagram/@katarzyna_skrzynecka
2/5

Kasia Skrzynecka ma zagrać partnerkę Piotrusia

3/5
Aleksandra Hamkało
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/5

Ola Hamkało będzie serialową siostrą Piotrusia 

4/5
ALLONS_1114076.jpg
Copyright @ONS
4/5

Katarzyna Łaniewska znów wcieli się w matkę Kasi Solskiej. Aktorka ma już 85 lat! 

5/5
Zdzisław Wardejn na 25-leciu komedii Kogel Mogel i Galimatias
Copyright @ONS
5/5

Zdzisław Wardejn znów wcieli się w docenta Wolańskiego 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.