ZE ŚWIATA FILMU

Znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy zagrają w „Koglu Moglu III”!

Zaskoczeni?

Monika Katarzyna Krupska 17 września 2018 12:30

Na ten film Polacy musieli czekać aż 30 lat! Już za kilka miesięcy na ekrany kin wejdzie trzecia część znakomitego Kogla Mogla. Scenarzystka Ilona Łepkowska zdradziła fanom, jak potoczą się losy bohaterów. Wiemy m.in., że małżeństwo Kasi Solskiej nie przetrwa próby czasu,  będzie ona prowadziła wiejską szkołę oraz samotnie „wychowywała” trzydziestoletniego syna! Jakie niespodzianki nas jeszcze czekają?

Kto zagra w Koglu-Moglu? 

W Miszu-Maszu czyli koglu-moglu III znów zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna czy Katarzynę Łaniewską . Akcja filmu dzieje się 30 lat później, co za tym idzie pojawią się nowi bohaterowie. Nie wiadomo jeszcze, kogo Ilona Łepkowska widzi w roli syna docenta Mariana Wolańskiego - Piotrusia. Ale jak donoszą tabloidy w jego siostrę wcieli się Aleksandra Hamkało! Producenci chcą, aby Ola wdała się w romans z synem Kasi. Tu kilka tygodni temu spekulowano, że pewną rolę ma Antoni Pawlicki, jednak nie udało mu się podpisać kontraktu.

Jak donosi dalej Fakt Wolańscy będą stali przed jeszcze jednym sporym problemem. Ich pierworodny ma zakochać się w sporo starszej kobiecie. W tej roli podobno Łepkowska widzi Katarzynę Skrzynecką! 

„Jej postać będzie bardzo zabawna. Do wielu humorystycznych sytuacji dojdzie szczególnie wtedy, gdy będzie musiała stawić czoła swojej teściowej”, czytamy w dzienniku. 

Też nie możecie się doczekać?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.