ZE ŚWIATA FILMU

Znamy nazwiska kolejnych aktorów, którzy zagrają w „Koglu Moglu III”!

Zaskoczeni?

Monika Katarzyna Krupska 17 września 2018 12:30

Na ten film Polacy musieli czekać aż 30 lat! Już za kilka miesięcy na ekrany kin wejdzie trzecia część znakomitego Kogla Mogla. Scenarzystka Ilona Łepkowska zdradziła fanom, jak potoczą się losy bohaterów. Wiemy m.in., że małżeństwo Kasi Solskiej nie przetrwa próby czasu,  będzie ona prowadziła wiejską szkołę oraz samotnie „wychowywała” trzydziestoletniego syna! Jakie niespodzianki nas jeszcze czekają?

Kto zagra w Koglu-Moglu? 

W Miszu-Maszu czyli koglu-moglu III znów zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna czy Katarzynę Łaniewską . Akcja filmu dzieje się 30 lat później, co za tym idzie pojawią się nowi bohaterowie. Nie wiadomo jeszcze, kogo Ilona Łepkowska widzi w roli syna docenta Mariana Wolańskiego - Piotrusia. Ale jak donoszą tabloidy w jego siostrę wcieli się Aleksandra Hamkało! Producenci chcą, aby Ola wdała się w romans z synem Kasi. Tu kilka tygodni temu spekulowano, że pewną rolę ma Antoni Pawlicki, jednak nie udało mu się podpisać kontraktu.

Jak donosi dalej Fakt Wolańscy będą stali przed jeszcze jednym sporym problemem. Ich pierworodny ma zakochać się w sporo starszej kobiecie. W tej roli podobno Łepkowska widzi Katarzynę Skrzynecką! 

„Jej postać będzie bardzo zabawna. Do wielu humorystycznych sytuacji dojdzie szczególnie wtedy, gdy będzie musiała stawić czoła swojej teściowej”, czytamy w dzienniku. 

Też nie możecie się doczekać?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?