ZE ŚWIATA FILMU

Karolina Gruszka kusi w filmie „Szczęście świata”. Zobacz zwiastun!

Weronika Bruździak-Gębura 13 grudnia 2016 09:15

Kuszący i zmysłowy. Porównywany do „Amelii” i „Grand Budapest Hotel”.  23 grudnia do kin wejdzie nowy film Michała Rosy, "Szczęście świata". W rolach głównych Karolina Gruszka i Tomasz Borkowski.

 

Reżyser "Rysy" i "Ciszy" tym razem opowiada historię warszawskiego dziennikarza Sobańskiego, który w poszukiwaniu autora bestsellerowych przewodników ląduje na Śląsku. Autor skrzętnie się ukrywa, więc dziennikarz musi przeprowadzić śledztwo. A w tajemniczej kamienicy, do której trafia, nikt nie ma zamiaru ułatwiać mu tego zadania. Sobański trafia do miejsca pełnego dziwnych osobistości, gdzie króluje pani Róża. Młoda, piękna, kochają się w niej wszyscy mężczyźni z okolicy. Pewnego dnia znika bez śladu. Życie mieszkańców kamienicy zmieni się o 180 stopni...

 

Za zdjęcia odpowiada Marcin Koszałka, nagrodzony w Gdyni Złotymi Lwami za zdjęcia do filmu "Rewers". Film "Szczęście świata" ma już na koncie nagrodę za najlepszą muzykę i scenografię podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni.

 

W filmie zobaczymy też Marcina Perchucia, Agatę Kuleszę i Krzysztofa Stroińskiego.

 

Zobacz zwiastun!

 

Polecamy tez: Już jest zwiastun filmu „Spider-man: Homecoming”! Zawrotna prędkość, spektakularne efekty i...​

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.