Jezioro marzeń
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Serial Jezioro marzeń pojawi się na Netfliksie! Znamy datę premiery

Zobacz, jak po 20 latach zmienili się główni bohaterowie

Olga Figaszewska 16 grudnia 2020 20:41
Jezioro marzeń
Fot. EAST NEWS

Dwadzieścia dwa lata temu wyemitowano pierwszy odcinek jednego z najpopularniejszych seriali dla młodzieży – „Jezioro marzeń”. Teraz fani słynnej produkcji będą mogli powrócić do wspomnień. Sześć sezonów będzie dostępnych na platformie Netflix już od 15 stycznia 2021 roku. A my przypominamy, jak zmienili się główni bohaterowie „Jeziora marzeń”!

„Jezioro marzeń”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?

Perypetie grupy przyjaciół wchodzących w dorosłe życie śledzili fani na całym świecie. Joey, Dawson, Pacey, Jack i Jen podbili serca widzów. Aktorzy wcielający się w główne postaci zyskali ogromną sławę, rozpoznawalność.

Katie Holmes wcielała się w postać Joey Potter. „Jako Joey, Holmes miała ogromny wpływ na życie nastolatków... Przez te wszystkie lata, Joey dochowała wierności swoim zasadom. Serial, a zwłaszcza postać Katie, są poruszające”, rozpisywał się o jej postaci magazyn Life.

Fot. Everett Collection/East News

Sama aktorka po ukończeniu pracy na planie produkcji, tak wspominała ten etap w swoim życiu:

„Brakuje mi jej ducha, jej ikry i jej lęku. Ona zawsze miała te kwestie o swoich lękach, przyszłości i miłości. Dla mnie osobiście było to świetne narzędzie, ponieważ mogłam to wszystko wyrazić. Mogłam codziennie analizować to z nią i dzięki temu nie musiałam przechodzić przez to sama. W Joey jest tyle mnie, że czuję, że wychowałam się na ekranie”.

Dziś Katie Holmes jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Nie zwalnia tempa i pojawia się w kolejnych produkcjach. Po rozstaniu z Tomem Cruisem wychowuje 14-letnią córeczkę, Suri. A od niedawna jest szczęśliwie zakochana! 

A co słychać o serialowego Dawsona? W tej roli mogliśmy podziwiać Jamesa Van Der Beeka. Po udziale w ,,Jeziorze marzeń" wystąpił w „Luz Blues”, „Strażniku Teksasu”, „Żyć szybko, umierać młodo” czy w „Strasznym filmie”. Dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i doczekał się piątki pociech.

Joshua Jackson (w serialu Pacey Witter) po udziale w produkcji cieszył się ogromną popularnością. Otrzymywał kolejne propozycje. Pojawił się także w „Szkole uwodzenia”, „Americano”, „Pod słońcem”, „Sky”, „The Affair”, „Shutter – Widmo”. Prywatnie jest związany z Jodie Turner-Smith. Para doczekała się córeczki.

Kerr Smith grał w ,,Jeziorze marzeń" Jacka McPhee. Rolą szybko zdobył sympatię milionów widzów na całym świecie. Fani mogli go potem podziwiać w „Oszukać przeznaczenie”, „Silver Lake”, „Justice”, „Druga Szansa”, „Odnaleźć nadzieję”, czy „Riverdale".

Z kolei Michelle Williams (jako Jen Lindley) to jedna z najbardziej cenionych i popularnych aktorek. Czterokrotnie była nominowana do Oscara w 2010 roku za rolę w filmie ,,Blue Valentine", rok później za rolę w ,,Mój tydzień z Marilyn". Z kolei w 2005 roku za kreację w "Tajemnicy Brokeback Mountain", a w 2016 w filmie ,,Manchester by the Sea".

W życiu prywatnym los jej nie oszczędzał. Z pierwszego związku z tragicznie zmarłym aktorem Heathem Ledgerem doczekała się córki – Matildy. W 2018 roku wyszła za muzyka – Phila Elveruma. Po roku partnerzy ogłosili separację. W tym roku stanęła na ślubnym kobiercu. Poślubiła reżysera teatralnego, Thomasa Kaila. Małżonkowie niedawno powitali na świecie swoje dziecko.  

Jezioro marzeń
Fot. EAST NEWS/SIPA PRESS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.