Katie Holmes
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katie Holmes znalazła miłość! Kim jest jej ukochany?

Para nie szczędzi sobie czułości

Olga Figaszewska 10 września 2020 14:51
Katie Holmes
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Katie Holmes mocno przeżyła głośne rozstanie z Tomem Cruisem. W jednym z ostatnich wywiadów dla In Style wyznała, że to był dla niej wyjątkowo stresujący okres. Media śledziły każdy jej krok, a aktorce zleżało wtedy przede wszystkim na wychowaniu córeczki z dala od kościoła scjentologicznego, z którym związany jest Tom Cruise. Potem aktorka skupiła się na budowaniu swojego życia na nowo. Co z miłością? Jak podają zachodnie media gwiazda została niedawno przyłapana u boku nowego partnera. Kim jest?

Katie Holmes zakochana?

Po rozwodzie z Tomem Cruisem w 2012 aktorka otworzyła się na miłość. Jednak nie było jej łatwo. Stały za nią trudne doświadczenia z przeszłości. Mówiło się, że były mąż  chciał kontrolować każdą strefę jej życia. W końcu Katie zdecydowała się odejść. Ale odcięcie się od kościoła scjentologicznego nie było takie proste. Później okazało się, że musiała zgodzić pewne warunki, by uzyskać rozwód.

Katie Holmes w orzeczeniu rozwodowym zgodziła się na zawarcie klauzuli, która zabraniała jej ujawniania nowego związku publicznie przez pięć lat od daty rozwodu. I tak się stało. Po upływie kilku lat aktorka nie  musiała już ukrywać swojej miłości. W 2017 roku media rozpisywały się na temat jej związku z Jamie Foxxem. Podobno para spotykała się od 2013 roku. Ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Nie komentowali nigdy swojej relacji czy rozstania.

Katie Holmes i Jamie Foxx

Katie Holmes, Jamie Foxx
Fot. Kevin Tachman/MG19/Getty Images

Kim jest nowy partner Katie Holmes?

Teraz gwiazda została przyłapana w towarzystwie nowego partnera. Aktorka spotyka się z Emilio Vitolo. Zakochani spędzili uroczy wieczór w restauracji na Manhattanie. Na fotografiach wykonanych przez paparazzi widać, że nie szczędzą sobie czułości. 33-latek jest szefem kuchni znanej  włoskiej restauracji w Nowym Jorku. Jak podają zachodnie media, lokal został otworzony przez jego ojca na początku lat 90-tych. Restauracja jest popularnym miejscem wśród celebrytów. Wśród jej gości znaleźli się: Whoopi Goldberg, Rihanna, Justin Bieber, Bradley Cooper, Lenny Kravitz, a nawet były prezydent Barack Obama.

Okazuje się, że Emilio ma wiele talentów. Partner Katie Holmes działa także w branży filmowej. Pojawił się w kilku filmach i programach telewizyjnych, w tym w sześciu odcinkach serialu Royal Pains, gościnnie w Inside Amy Schumer oraz roli w   filmie Tapestry z 2019 roku.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Man About Town Trowback

Post udostępniony przez Emilio Vitolo (@emiliovitolo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always got to stay smiling 🤓

Post udostępniony przez Emilio Vitolo (@emiliovitolo)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.