Anna Jantar
Fot. Marek Karewicz/FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Powstają serial i film o Annie Jantar! Ujawniono pierwsze szczegóły

Ta informacja zelektryzowała fanów artystki!

Konrad Szczęsny 31 lipca 2020 08:44
Anna Jantar
Fot. Marek Karewicz/FORUM

Od tragedii samolotu IŁ-62 Mikołaj Kopernik, w którym zginęła wybitna polska artystka Anna Jantar, minęło w tym roku 40 lat. Wielu fanom wciąż trudno pogodzić się z tym, że błyskotliwa kariera wokalistki została tak nagle przerwana... Z pewnością ucieszy ich jednak informacja, że Telewizja Polska złożyła córce piosenkarki, Natalii Kukulskiej, propozycję. Stacja chce bowiem nakręcić film i serial o życiu jej zmarłej mamy! 

Natalia Kukulska zgodziła się na wyprodukowanie serialu i filmu o Annie Jantar

To wyjątkowy gest, upamiętniający tragicznie zmarłą artystkę. Wiadomo, że nadawca publiczny jest już po pierwszych rozmowach z jedyną dziedziczką spuścizny po Annie Jantar. Wstępnie córka wokalistki wyraziła zgodę, by prace nad serialem i filmem rozpoczęły się. Propozycja ta miała paść kilka miesięcy temu...

„Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. Propozycja padła podczas powstawania filmu „Zenek”, w którym wykorzystano piosenkę „Papierowy księżyc” Jarosława Kukulskiego. Natalia musiała wyrazić na to zgodę i razem z bratem Piotrem, który również jest spadkobiercą praw autorskich, podpisała stosowną umowę. Na razie trwają wstępne rozmowy”, zdradziła osoba z otoczenia Natalii Kukulskiej w rozmowie z „Na żywo”.

Przed scenarzystami trudne zadanie. Mówi się, że córce Anny Jantar zależy, by obraz wyłaniający się z obu produkcji był jak najpełniejszy. A nie jest tajemnicą, że przed katastrofą, do której doszło 14 marca 1980 roku w pobliżu warszawskiego Okęcia, w jej małżeństwie z Jarosławem Kukulski nie działo się najlepiej... Para – według wszelkich dostępnych informacji – przechodziła głęboki kryzys. Jedni twierdzili, że po powrocie do Polski piosenkarka chciała zakończyć małżeństwo. Inni, że zamierzała dać sobie oraz mężowi ostatnią szansę...

„Sprawa jest trudna, bo jak wiadomo, małżeństwo Anny Jantar tuż przed śmiercią w katastrofie lotniczej znalazło się na poważnym zakręcie. Nie jest tajemnicą, że para nie była ze sobą szczęśliwa”, dodaje informator tygodnika.

Natalia Kukulska zagra Annę Jantar?!

Te intymne szczegóły z życia prywatnego to nie jedyne wyzwanie, jakie stoi przed Natalią Kukulską. Z pracami nad serialem i filmem wiąże się propozycja, która została złożona artystce. Ma ona bowiem... wcielić się w swoją mamę! 

Czy informacje tygodnika „Na żywo” potwierdzą się? Póki co córka Anny Jantar nie zabrała głosu w sprawie tych rewelacji... Fani z pewnością mają jednak nadzieję, że doniesienia okażą się prawdziwe. Byłby to wyjątkowy hołd, złożony zmarłej tragicznie wokalistce...  

Telewizja Polska ma pracować nad serialem i filmem o życiu Anny Jantar:

Anna Jantar
Fot. PAP

Propozycję zagrania głównej roli złożono córce nieżyjącej wokalistki, Natalii Kukulskiej:

Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.