ZE ŚWIATA KULTURY

Powstanie serial o Annie Jantar. Jakie tajemnice wokalistki ujawni produkcja?

Kto wcieli się w legendarną wokalistkę?

Gabriela Czernecka 3 października 2020 07:59

Powstanie serial o Annie Jantar. Jak podaje tygodnik Na Żywo, Natalia Kukulska, córka legendarnej wokalistki, wyraziła zgodę, by na ekranie przedstawić losy swojej mamy. Kto zagra główną rolę w filmie? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Poznajcie szczegóły!

Serial o Annie Jantar. Kto zagra artystkę?

Od tragicznego wypadku, w którym zginęła wybitna polska artystka, Anna Jantar, minęło w tym roku 40 lat. Wielu fanom wciąż ciężko pogodzić się z tym, że kariera wokalistki została tak nagle przerwana. Telewizja Polska postanowiła uczcić pamięć o artystce i niebawem nakręci serial o Annie Jantar. To wyjątkowy gest, upamiętniający tragicznie zmarłą gwiazdę. Wstępnie córka wokalistki wyraziła zgodę, by prace nad serialem i filmem rozpoczęły się. „Dała się przekonać do tego, by Telewizja Polska wyprodukowała film i serial o jej mamie, Annie Jantar. Propozycja padła podczas powstawania filmu „Zenek”, w którym wykorzystano piosenkę „Papierowy księżyc” Jarosława Kukulskiego. Natalia musiała wyrazić na to zgodę i razem z bratem Piotrem, który również jest spadkobiercą praw autorskich, podpisała stosowną umowę. Na razie trwają wstępne rozmowy”, zdradziła osoba z otoczenia Natalii Kukulskiej w rozmowie z Na żywo.

Natalia Kukulska, Pikej, Opole 2020
Fot. AKPA

OKazuje się, że Natalia Kukulska jest zaangażowana w cały proces powstawania serialu. Nie tylko wyraziła zgodę na opowiedzenie historii matki, ale bierze również udział w pisaniu scenariusza serialu. Natalia Kukulska chce kontrolować, czy wszystkie fakty z życia Anny Jantar będą pokazane w rzetelny sposób i nikt z bliskich rodzinie osób nie zostanie pokrzywdzony. Przypomnijmy, że Anna Jantar wiodła barwne życie.

Nie jest tajemnicą, że przed katastrofą, do której doszło 14 marca 1980 roku w pobliżu warszawskiego Okęcia, w jej małżeństwie z Jarosławem Kukulski nie działo się najlepiej... Para – według wszelkich dostępnych informacji – przechodziła głęboki kryzys. Jedni twierdzili, że po powrocie do Polski piosenkarka chciała zakończyć małżeństwo, inni, że zamierzała dać sobie oraz mężowi ostatnią szansę... Czy  tego dowiemy się z serialu? Jak na razie nie wiadomo.

Anna Jantar
Fot. PAP

Nie podano także, kto wcieli się w Annę Jantar. Podobno złożono propozycję Natalii Kukulskiej. Czy zdecyduje się sprawdzić się w tej roli? Póki co córka Anny Jantar nie zabrała głosu w sprawie tych rewelacji... Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne informacje dotyczące produkcji!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.