Seks w Wielkim Mieście
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Gratka dla fanów serialu! Zobacz alternatywną wersję czołówki „Seksu w wielkim mieście”. To duże zaskoczenie...

Weronika Bruździak-Gębura 31 marca 2017 16:45
Seks w Wielkim Mieście
Fot. materiały prasowe

W sieci pojawiła się alternatywna czołówka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”! Jak wygląda i czym różni się od tej klasycznej, którą widzieliśmy setki razy?

Kultowa wersja czołówki „Seks w wielkim mieście”

Pierwszy odcinek słynnego serialu HBO, „Seks w wielkim mieście” miał premierę 6 czerwca 1998, ostatni - 22 lutego 2004 roku.  Opowiadał losy czterech przyjaciółek: Carrie Bradshaw, Mirandy Hobbes Brady, Charlotte York McDougal (później Goldenblatt) i Samanthy Jones, które mieszkają w Nowym Jorku. 

W czołówce, która zaczynała każdy z 94. odcinków wszystkich sześciu sezonów, widzimy seksowną i uśmiechniętą Carrie Bradshaw (w tej roli Sarah Jessica Parker), która idzie ulicami Nowego Jorku i najprawdopodobniej myśli o niebieskich migdałach. Jest zamyślona do tego stopnia, że nie zauważa nadjeżdżającego autobusu (reklamującego zresztą jej rubrykę w gazecie), który opryskuje jej piękną białą spódnicę tutu (podobne noszą baletnice) oraz różowy top. Ten strój spodobał się fankom serialu, jak i osobom z branży mody. Zdecydowanie można go nazwać kultowym!

Alternatywna czołówka - czy jest lepsza?

Okazuje się, że osławiony strój mógł się nigdy nie pojawić, bo w alternatywnej wersji czołówki Carrie Bradshaw jest ubrana w coś zupełnie innego. Znająca się na modzie dziennikarka ubrana jest w uroczą, jednak bezkształtną, niebieską sukienkę za kolano, sandałki na wysokiej szpilce, a w ręku trzyma kobaltową, skórzaną torebkę. Niewiele ma wspólnego z przebojową nowojorska dziennikarką i jej odważnymi stylizacjami. W alternatywnej wersji brakuje też osławionej sceny, gdy Bradshaw zostaje ochlapana przez autobus. Zamiast tego, o mały włos nie przewraca się zagapiając na reklamę ze swoim zdjęciem. Zobaczcie:

W której wersji Carrie Bradshaw podoba wam się bardziej?

Polecamy też: Już 18 lat minęło od premiery pierwszego odcinka serialu „Seks w wielkim mieście”! Sprawdźcie, czego o nim nie wiecie!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.