Seks w Wielkim Mieście
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Gratka dla fanów serialu! Zobacz alternatywną wersję czołówki „Seksu w wielkim mieście”. To duże zaskoczenie...

Weronika Bruździak-Gębura 31 marca 2017 16:45
Seks w Wielkim Mieście
Fot. materiały prasowe

W sieci pojawiła się alternatywna czołówka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”! Jak wygląda i czym różni się od tej klasycznej, którą widzieliśmy setki razy?

Kultowa wersja czołówki „Seks w wielkim mieście”

Pierwszy odcinek słynnego serialu HBO, „Seks w wielkim mieście” miał premierę 6 czerwca 1998, ostatni - 22 lutego 2004 roku.  Opowiadał losy czterech przyjaciółek: Carrie Bradshaw, Mirandy Hobbes Brady, Charlotte York McDougal (później Goldenblatt) i Samanthy Jones, które mieszkają w Nowym Jorku. 

W czołówce, która zaczynała każdy z 94. odcinków wszystkich sześciu sezonów, widzimy seksowną i uśmiechniętą Carrie Bradshaw (w tej roli Sarah Jessica Parker), która idzie ulicami Nowego Jorku i najprawdopodobniej myśli o niebieskich migdałach. Jest zamyślona do tego stopnia, że nie zauważa nadjeżdżającego autobusu (reklamującego zresztą jej rubrykę w gazecie), który opryskuje jej piękną białą spódnicę tutu (podobne noszą baletnice) oraz różowy top. Ten strój spodobał się fankom serialu, jak i osobom z branży mody. Zdecydowanie można go nazwać kultowym!

Alternatywna czołówka - czy jest lepsza?

Okazuje się, że osławiony strój mógł się nigdy nie pojawić, bo w alternatywnej wersji czołówki Carrie Bradshaw jest ubrana w coś zupełnie innego. Znająca się na modzie dziennikarka ubrana jest w uroczą, jednak bezkształtną, niebieską sukienkę za kolano, sandałki na wysokiej szpilce, a w ręku trzyma kobaltową, skórzaną torebkę. Niewiele ma wspólnego z przebojową nowojorska dziennikarką i jej odważnymi stylizacjami. W alternatywnej wersji brakuje też osławionej sceny, gdy Bradshaw zostaje ochlapana przez autobus. Zamiast tego, o mały włos nie przewraca się zagapiając na reklamę ze swoim zdjęciem. Zobaczcie:

W której wersji Carrie Bradshaw podoba wam się bardziej?

Polecamy też: Już 18 lat minęło od premiery pierwszego odcinka serialu „Seks w wielkim mieście”! Sprawdźcie, czego o nim nie wiecie!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!