Emily w Paryżu
Fot. Netflix
O tym się mówi!

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu ''Emily w Paryżu''. Jedna z gwiazd nie pojawiła się na planie

Kiedy premiera?

Aleksandra Frankowska 22 stycznia 2024 13:27
Emily w Paryżu
Fot. Netflix

Fani kultowego serialu Netflix "Emily w Paryżu" wstrzymali oddech. Oficjalnie ruszyły właśnie zdjęcia do czwartego sezonu produkcji. Póki co, w zdjęciach nie bierze udziału jedna z głównych gwiazd serialu z uwagi na stan zdrowia. Latem walczyła o życie. O kogo chodzi? Czy w czwartym sezonie zobaczymy cały skład poprzedniej ekipy aktorów?

ZOBACZ TEŻ: Byli razem ponad 40 lat. Oto historia miłości Wiesława Gołasa i jego żony, Marii Krawczyk-Gołas

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu "Emily w Paryżu"

Trzeci sezon pozostawił fanów serialu w ogromnym zakłopotaniu. Nie mają oni pojęcia, jak potoczą się losy tytułowej bohaterki, a ostatnie wydarzenia były dość znaczące i zmieniające przypuszczalną przyszłość. Teraz ekipa aktorów spotkała się w Paryżu, gdzie ruszyły zdjęcia do nowej części serialu. O wszystkim na swoim Instagramie poinformowała główna aktorka, Lily Colllins, która pokazała zdjęcie ze scenariuszem kolejnego sezonu. W sieci zawrzało!

Póki co, termin premiery nie jest jeszcze znany. Liczymy jednak na to, że może pojawi się już pod koniec roku!

Emily w Paryżu 3
Fot. Netflix

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nie żyje David Gail. Gwiazdor Beverly Hills, 90210 miał zaledwie 58 lat

Zabrakło głównej aktorki "Emily in Paris"

Niestety z powodów zdrowotnych, na planie póki co nie pojawiła się Ashley Park. Aktorka wcielająca się w postać Mindy, przyjaciółki Emily. Aktorka latem podczas wakacji w Tajlandii przeszła wstrząs septyczny, który zagrażał jej życiu. Na szczęście wraca już do zdrowia i według nieoficjalnych informacji, pojawi się w kontynuacji serialu.  

Emily w Paryżu 2 zwiastun
Fot. materiały prasowe Netflix

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.